Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галерею

На зміну Вогняного Півня поспішає Жовта Земляний Собака, а це значить, що пора подбати про красиві привітання для друзів, рідних і близьких людей. І звичайно ж найголовнішим персонажем новорічної листівки стане кошлатий вихованець.

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галерею

ЗМІСТ
  • Цікава історія вітальній картинки
  • Де взяти листівки з покровителем 2018 року
  • Як самому створити оригінальне привітання
  • Галерея з Новим роком 2018

Цікава історія вітальній картинки

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галерею

Ідея «відкритого листа» належить директору пошти Північнонімецького союзу Генріху фон Стефану. В 1864 році, вона була представлена на Німецько-Австрійському конгресі, але була відхилена. Уряд вирішив непристойну форму відправлення листа у відкритому вигляді.

Перша «кореспондентська картка» випущена в кінці 1869 року в Австро-Угорщині. Паралельно з цим, в 1970 році, солдатам, воюючим на франко-прусській війні, прийшла думка відправляти листи рідним з ілюстрацією. Спочатку вони самі створювали малюнки, потім комерсанти почали випускати поштові листівки із зображеннями на звороті.

За 3 роки, ця ідея поширилася на більшій території Європи і Росії, а в 1878 році на Всесвітньому поштовому конгресі був прийнятий міжнародний стандарт картки. Минав час, листівка поступово наближалася до ідеалу, який ми бачимо зараз. Але з розвитком інтернет-технологій, графічного і фотографічного мистецтва, звичайні листівки замінили електронні картинки.

Тепер вони містять не тільки зображення і текст. В найбільш популярні варіанти вбудована музика, відеоролики, сінематографи, 3D анімація і навіть технологія флеш-ігор. Листівки стали більш яскравими, динамічними і «живими». Їх можна надіслати на електронну пошту, смартфон, чат месенджера або соціальну мережу. Завдяки інтернету, кожен має можливість миттєво привітати людини, що живе в будь-якому куточку світу.

Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік Рак: жінки і чоловіки докладно по місяцях

А тепер пропонуємо дізнатися кілька знаменних дат, без яких електронна листівка не змогла б існувати:

Назва технологіїДата створенняКомп’ютер:1941 рікКомп’ютерна графіка:1950 рікКомп’ютерна анімація:1961 рікІнтернет:29 жовтня 1969 рікЦифровий фотоапарат:1975 рік

Де взяти листівки з покровителем 2018 року

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галерею

Незважаючи на те, що новорічні свята вже на носі, скачати красиві картинки «символ року 2018 Собака» не так вже й просто. Професійні графічні дизайнери і фотографи не роздають свої праці даром, а продають контент на спеціалізованих веб-ресурсах. Тому шанс відхопити щось ексклюзивне зводиться до нуля. Також багато сайти створюють унікальні тематичні вітання на Новий рік, але зі зворотним гіперпосиланням на свій портал.

Ми приготували для вас галерею без водяних знаків. У неї входять прикольні фото:

  • на робочий стіл;
  • анімація;
  • намальовані картини;
  • рік Собаки 2018 власного «виробництва».

Ще постараємося викласти кілька шаблонів веселих собачок для декупажу. Їх можна буде роздрукувати на принтері і використовувати як елемент новорічної листівки своїми руками.

Як самому створити оригінальне привітання

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галерею

Зараз вибір варіантів листівок настільки великий, що все залежить від ваших смаків та уподобань. Наприклад, можна зробити зображення в графічному редакторі і надіслати на електронну пошту, месенджер, телефон або в соціальну мережу. Також цей контент цілком підійде для роздруківки на принтері або поліграфічних пристроях. Завдяки сучасної копіювальної техніки і матеріалів, у вас вийде листівка не гірше покупної, навіть краще, так як вона не буде спрямована на широку аудиторію, а зроблена з урахуванням індивідуальних якостей одержувача.

Для творчих людей, кращим варіантом стане листівка, зроблена своїми руками. Такий шедевр цінується набагато більше, ніж «широко використовуваних» картки, куплені у книгарні або канцелярських товарах. У них вкладена душа, настрій та емоції автора. Тому, поки до Нового року ще є час, можна зайнятися освоєнням техніки декупажу. До речі, у нас можна знайти покрокові інструкції по виготовленню ексклюзивних новорічних листівок.

Читайте також:  Детальний східний гороскоп для Мавпи на 2019 рік

Корисна порада. Якщо ви не хочете морочитися з уроками по освоєнню графічних редакторів або у вас просто немає часу або можливості, рекомендуємо скористатися інструментами онлайн сервісів по створенню професійних листівок. Одним з кращих серед них є плейкаст.ру.

Галерея з Новим роком 2018

Привітання з зображенням собаки

Ця добірка є унікальною, так як ми зробили самі листівки, за допомогою графічних додатків. Не судіть строго, адже ми не професіонали. Сподіваємося, що вам сподобається наша робота.

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галереюВибрати листівку

Просто новорічні собаки

Тут ви можете завантажити на комп’ютер картинки з прикольними кошлатими вихованцями. Вони відмінно підійдуть для будь-якого привітання, а також в якості заставки на робочий стіл.

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галереюПереглянути галерею

Анімаційні листівки з символом 2018 року

Якщо ви хочете підняти настрій друзям, рідним і коханим людям, то сміливо відправляйте «живу» картинку з новорічними псами. В цій галереї зібрана анімація з кумедними «лохматиками» різних порід.

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галереюПереглянути галерею

Прикольні пси для декупажу

Як і обіцяли, викладаємо кілька фото собачок, створені за допомогою векторної графіки. Їх можна додати на новорічну листівку, зроблену своїми руками.

Картинки символ року 2018 Собака. Завантажити велику галереюЗавантажити картинки

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021