«Камеді вумен» у 2018 році. Новорічний випуск

Жінки – неперевершені коміки! Цей факт на власному прикладі довели чарівні і забавні учасниці популярного гумористичного шоу. Чи буде продовження «Камеді вумен» в 2018 році і коли чекати черговий сезон? Це питання хвилює телеглядачів не менше, ніж новорічний випуск «Блакитного вогника». Спеціально для шанувальників творчості чарівних острячек новини про проект з перших рук!

«Камеді вумен» у 2018 році. Новорічний випуск

ЗМІСТ
 • Made in Comedy Woman
 • Тільки жінка може зупинити час!
 • «Камеді вумен» 2018: коли буде новий сезон?
 • Інформація про проект

Made in Comedy Woman

«Камеді вумен» у 2018 році. Новорічний випуск

Шоу, яке стартувало на ТНТ у 2008 році, не тільки вмить запаморочили голови глядачів, але і буквально розтоптане стереотип про те, що представниці слабкої статі здатні лише на шпильки, але далекі від тонких жартів, гострої сатири і мудрого сарказму. Кабаре-шоу «Made in Woman» дебютувало з розмахом і блиском! Раніше не мав стосунку до телебачення бренд миттєво здобув широку популярність і змінив нічні клуби на блакитні екрани. Дирекції каналу і творцям проекту знадобилося зовсім небагато часу, щоб зрозуміти – програма готова очолити рейтинги. Вже навесні 2009 на ТНТ красувався новий склад дівчата з відмінним почуттям гумору під назвою «Comedy Woman».

Всі ці роки молодий в порівнянні з КВК і його знаменитими «дітьми» проект не втомлюється радувати і дивувати. В ньому втілені такі розхожі образи, що голова йде обертом:

 • світські левиці та грезящие про славу простачки;
 • комічні блондинки і витончені бізнес леді;
 • примхливі істерички і ексцентричні дами.

Список типажів досить великий. Деякі персонажі «Камеді вумен» виявилися настільки яскравими і ефектними, що продовжують кочувати з випуску у випуск. Разом з досвідом проект набув вигляд справжнього естрадного шоу, кожен новий сезон якого глядачі чекають з великим нетерпінням.

Читайте також:  Ford Focus 2018 року вся інформація і фото

Тільки жінка може зупинити час!

«Камеді вумен» у 2018 році. Новорічний випуск

Кожен зустріч з артистками-пародистками на шпильках дарує море емоцій навіть тим, у кого зовсім відсутнє почуття гумору. Глядача кружляє вир, в якому є всі неодмінні атрибути гарного настрою:

 • короткі і тонкі жарти;
 • естрадні мініатюри та циркові елементи;
 • мотиви класичного кабаре і театральні замальовки.

Іскрометний гумор учасниць шоу здається невичерпним, прирікаючи «Камеді вумен» на невичерпну любов глядача. Блискуча п’ятірка завжди на висоті:

 • Божество на ніжках: Наталія Андріївна (Eprikân).
 • Секс-символ: Катерина Варнава.
 • Гопница: Марія Кравченко.
 • OldСкулкина – нащадок Чингісхана: Катерина Скулкина.
 • Проста російська баба, змінила амплуа на блогерша: Тетяна Морозова.

Новий сезон закінчився якраз перед настанням нового 2018 року. Осінні випуски виявилися настільки яскравими і свіжими, що публіка досі не може відійти від подарованих вражень.

«Камеді вумен» 2018: коли буде новий сезон?

«Камеді вумен» у 2018 році. Новорічний випуск

За три місяці до виходу осінніх випусків учасниці заявили про свій відхід зі сцени, а творці шоу підігріли інтригу, оголосивши кастинг. Однак 8 сезон не змусив себе чекати і успішно стартував на каналі ТНТ. Оновлений склад «Камеді вумен» отримав бойове хрещення прямо на сцені, а ажіотаж підігріли запрошені зірки:

 • Павло Воля, Гарік Харламов і Михайло Галустян.
 • Дмитро Нагієв і Борис Моїсеєв.
 • Іван Охлобистін, Анна Семенович.

Передноворічні випуски продемонстрували невичерпну фантазію творців проекту і подарували шанувальниками «Камеді вумен» свіжий формат розважального телевізійного шоу. В цьому ракурсі немає жодних передумов, що рейтингова передача піде на спокій. Робота кипить і програма цілком може претендувати на включення в святкову програму першого тижня 2018 року.

Поки керівництво не афішує, коли буде новий сезон, найближча зустріч з всенародними улюбленцями призначена в «Караоке Стар». Стара добра традиція жартувати і співати в свята – непорушна!

Читайте також:  Молодіжний чемпіонат світу з хокею 2018

Інформація про проект

Офіційна назва шоуComedy WomanКаналТНТТипРозважальна програма, телевізійне шоуЖанрГумор і сатираВиробництвоComedy Club ProductionКількість сезонів8Кількість випусківMade in Woman – 4
Comedy Woman – 198Період трансляціїз 21 листопада 2008 по теперішній часПродюсериВ’ячеслав Дусмухаметов
Семен Слєпаков
Наталія Eprikân
Артур ДжанібекянВікове обмеження16+КраїнаРосіяМоваРосійськаСхожі проектиLove Is

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021