Губернаторська ялинка 2018 в Санкт-Петербурзі

Зі слів голови Ленінградської області Георгія Полтавченко, Губернаторська ялинка 2018 в Санкт-Петербурзі обіцяє стати грандіозною подією майбутньої зими. Вже зараз організатори свята готують красиве і незабываемоешоу, яке здатне викликати захват у найменших глядачів.

Губернаторська ялинка 2018 в Санкт Петербурзі

ЗМІСТ
 • Новорічна традиція Північної Пальміри
 • Цікаві факти про Губернаторській ялинці 2017

Новорічна традиція Північної Пальміри

Губернаторська ялинка 2018 в Санкт Петербурзі

Всі, хто побував у Санкт-Петербурзі під час новорічних свят, в один голос говорять про особливу казковій атмосфері, що панує в місті. Вдень на вулицях і площах розгортаються новорічні ярмарки із сувенірами та частуваннями, а з настанням вечора будинки, дерева і катки перетворюються в яскраві зачаровують інсталяції, здатні вразити не тільки дітей, але і дорослих. Міські афіші запрошують відвідати найрізноманітніші вистави та фестивалі, однак, найбільш очікуваною подією для дітей в період новорічних канікул, безперечно, є Губернаторська ялинка. Секрет такої високої популярності даного заходу полягає в тому, організатори урочистості, в особі міської адміністрації, прагнуть зробити все можливе, щоб святкове шоу було не тільки видовищним, але й пізнавальним. На щорічні подання запрошуються не тільки маленькі петербуржці, але й діти з інших регіонів Росії, в тому числі, вихованці дитячих будинків та інтернатів. Варто нагадати про те, що квитки для даної категорії малюків надаються абсолютно безкоштовно за рахунок місцевого Соціального фонду.

За традицією, чергова Губернаторська ялинка пройде напередодні Нового року – в грудні 2017-го і в січні 2018 року. Місцями проведення заходу у різні роки були:

 • цирк Санкт-Петербурга;
 • Жовтневий зал;
 • Льодовий палац.
 • Яку майданчик оберуть організатори головного новорічного торжества в 2018 році, стане відомо вже цієї осені. Розклад програми буде опубліковано на офіційному сайті Уряду Санкт-Петербурга.

  Читайте також:  Що чекати від іпотеки-2019: наскільки реальні прогнози?

  Враховуючи те, що традиційні новорічні вистави з Дідом Морозом і Снігуронькою не настільки актуальний, як десять років тому, організатори шоу пропонують юним глядачам дещо інший формат шоу.

  Сьогодні Губернаторська ялинка в СПб являє собою грандіозне льодове шоу за участю відомих акторів, повітряних гімнастів, спортсменів і музикантів. До створення сценарію і постановки були залучені професійні костюмери, гримери, композитори, звуко – і светорежиссеры.

  Результатом їхньої спільної роботи стали дивовижні декорації, костюми, візуальні ефекти, приголомшливі трюки і фокуси, які повністю занурили маленьких глядачів в чарівну атмосферу новорічної казки.

  Цікаві факти про Губернаторській ялинці 2017

  Губернаторська ялинка 2018 в Санкт Петербурзі

  Численні ролики в Ютьюб, коментарі і захоплені відгуки батьків свідчать про те, що новорічна ялинка для дітей в Санкт-Петербурзі є заходом, який організовано на найвищому рівні. Яскравий приклад тому – подання 2017 року, відбулося в одному з самих містких залів Північної Пальміри – Льодовому палаці.

  Торжество проходило в форматі льодового вистави за мотивами казки братів Грімм і носило назву “Нові пригоди бременських музикантів”. Організацією постановки були зайняті відомий російський фігурист Ілля Авербух і Дитячий льодовий театр СПб. Головні ролі у виставі виконали неодноразові призери та чемпіони світу, Європи та Олімпійських ігор:

  • Оксана Домніна (принцеса);
  • Роман Костомаров (Трубадур);
  • Маргарита Дробязко (отаманша);
  • Повілас Ванагас (король).

  З 22 по 24 грудня 2016 року роль принцеси виконала чемпіонка світу, Європи та Олімпійських ігор Тетяна Навка. Відмінною особливістю вистави стали інноваційні спецефекти і 3D технології, які не мають аналогів у світі. Автором музичного супроводу став відомий композитор Григорій Гладков. Лібрето написали Юрій Ентін і Василь Ліванов.

  Купити квитки на Губернаторську ялинку 2018 в Санкт-Петербурзі можна на офіційних сайтах розповсюджувачів або в театральних касах міста.

  Читайте також:  Червона гірка в 2019 році: якого числа відбудеться подія

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021