Гороскоп на січень 2018 по знаках Зодіаку

Розвішані ялинкові іграшки, підготовлено святкове меню, обрані подарунки, будинки і офіси прикрашає гірлянда, місце Вогняного Півня поспішає зайняти новий символ року – Земляна Собака. З кожним днем передчуття змін хвилює все сильніше. Не варто мучитися і гадати, адже гороскоп на січень 2018 року вже готовий! «Добрий початок» – кажуть в народі і з цієї прислів’ям не посперечаєшся. Перший місяць важливий для вдалого старту, а актуальний прогноз по знаках Зодіаку допоможе не тільки дізнатися, але й скорегувати майбутнє.

Гороскоп на січень 2018 по знаках Зодіаку

ЗМІСТ
 • З початком нового року або доленосний старт!
 • Кому із Зодіаків пощастить у коханні?
 • Як складеться кар’єра?
 • Зоряна карта та здоров’я
 • Гороскоп на січень 2018 року по знаках Зодіаку

З початком нового року або доленосний старт!

Гороскоп на січень 2018 по знаках Зодіаку

Згідно з коментарями астрологів, прогноз на січень 2018-го в цілому позитивний. Зірки обіцяють проявити прихильність до добросовісним, наполегливим і працьовитим, а значить їх вплив буде піддано канонами справедливості. Щоб задобрити Всесвіт і заручитися розташуванням символу року, знакам Зодіаку доведеться потрудитися в січні:

 • Леви, Овни і Риби, а також Водолії просто зобов’язані зробити упор на стосунки з близькими. Упущення в цій сфері загрожують ефектом падаючої черепиці, який може зіпсувати весь рік.
 • Козероги, Близнюки і Раки повинні повністю віддатися кар’єрі. Саме на цьому терені їх чекає успіх і зміни на новому життєвому етапі.
 • Тельцям і Скорпіонам слід звернути увагу на здоров’я, інакше не уникнути ускладнень і бід.
 • Дів чекають грандіозні зміни в позитивному руслі, якщо вони не будуть противитися долі.
 • Стрільцям і Терезам дістанеться багато турбот, але саме вони принесуть гармонію в особистому житті і успіх на професійному терені.
Читайте також:  Символ 2019 року за східним календарем: важливі моменти

Новий символ року – Жовта Земляний Собака славиться розвиненою інтуїцією, тому закладений на небозводі почин продовжить тварина розсудливе і розумне. Його рішення не будуть спонтанними і всім воздасться по заслугах.

Кому із Зодіаків пощастить у коханні?

Гороскоп на січень 2018 по знаках Зодіаку

Сімейні відносини і матримоніальні плани в січні мають шанс зазнати фіаско, якщо будуть пущена на самоплив. Уникнути проблем і досягти гармонії допоможуть:

 • взаємна повага і увага один до одного;
 • яскраві, але не бурхливі емоції;
 • орієнтир на «золоту середину».

Одиноким перший місяць нового року обіцяє романтичні знайомства та зустрічі за умови відмови від звичної обстановки і наявності певного душевного настрою.

Як складеться кар’єра?

Гороскоп на січень 2018 по знаках Зодіаку

Меркурій у січні спрямується до Козерога. Це загрожує вдалим збігом обставин для всіх, хто діяльний і ініціативний. Головне, вміло демонструвати свої позитивні якості і не переборщувати з напором.

Зірки сприяють творчості і професійного зростання, роблячи доступними корисні знайомства. На початку року саме час переглянути кадрову політику і зайнятися довгостроковим плануванням. Залишилися від канікул дні рекомендується присвятити зміцненню авторитету.

Зоряна карта та здоров’я

Гороскоп на січень 2018 по знаках Зодіаку

Новорічні урочистості, як правило, несприятливо позначаються на самопочутті. Ця чаша не мине ні один із знаків Зодіаку, але свята минають, а життя триває. Після тривалого відпочинку астрологи раджу звернути особливу увагу на:

 • шлунково-кишковий тракт;
 • серцево-судинну систему:
 • психологічний стан.
 • Фахівцям вторять зірки і сигналізують про небезпеку. Як уникнути проблем зі здоров’ям, коли ялинкові іграшки, святкова гірлянда і щедро накриті столи все ще ваблять з вікон кафе і ресторанів, а темп життя втрачено? Взяти себе в руки і сісти на дієту! Не завадять заняття спортом, а також консультації лікарів.

  Читайте також:  Новий рік 2019 в Австрії.

  Гороскоп на січень 2018 року по знаках Зодіаку

  Знаки ЗодіакуСтихіяАстрологічний прогноз на січень 2018 рокуТелецьЗемляНездужання у перші дні місяця затьмарить кілька затьмарить свята і канікули.ДіваПочаток року здасться нудним, але варто сконцентрувати увагу на майбутньому і застій перетвориться в сприятливу перспективу.КозерігВажкий період приведе до видатних результатівРакВодаСпокійний етап життя, проте варто бути насторожі. Січень обіцяє вигідні знайомства та можливості кар’єрного ростуСкорпіонНастає хворобливий період, тому слід поберегтися від застудРибиЧас задуматися над перспективами і заручитися підтримкою близькихОвенВогоньЙмовірність конфліктів з коханими і друзями. Найкращий рецепт – пошук компромісівЛевВажливий етап життя повний приємних і неприємних сюрпризівСтрілецьНеприємності з рідними, що спричиняють переосмислення цінностей. Ймовірність успіху в починаннях 50/50БлизнюкиПовітряНепередбачені витрати в першій половині січня, які посилять прагнення збільшити дохід у майбутньому. Удача буде супроводжувати тільки найбільш наполегливихВагиПильну увагу оточуючих викличе втому, але не роздратування. Буде потрібно невеликий перепочинокВодолійАктивність у перші дні нового року приведе до купівлі нового житла або, як мінімум, до ремонту

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021