Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини Володіної

Пророкування астрологів часто допомагають досягти небувалих висот у житті. Головне, вибрати справжнього професіонала. До таких, згідно з відгуками шанувальників, відноситься Василина Володіна, яка вже встигла скласти прогноз за Знаками Зодіаку на 2018 рік. Саме він истрактует, що говорять зірки і як зміниться доля.

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини Володіної

Важкий рік для Овна не перешкода!

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїУ 2018-му Овни виявляться не такими успішними, як в цьому році. Зате в іншому новий період життя буде стабільним. Запальність знака може зіграти свою негативну роль, якщо не тримати його в узді. Однак уважне ставлення до себе і повагу до оточуючих принесе гармонію і процвітання.

У прийдешньому році Овнів чекає доленосна пропозиція. Ризикнувши, вони отримають можливість схопити удачу за хвіст. Відмовившись від дерзновенного кроку, нічого не втратять.

Фартовий гороскоп – знахідка для Тельців

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїНастання нового року принесе Тельцям розташування фортуни і удачу на кар’єрному поприщі. Доля не була до них прихильною в 2017-му, зате подарувала чималий досвід і зробила знак розсудливішим.

Тельців чекають:

  • сприятлива обстановка будинку;
  • неймовірний приплив сил і творчості;
  • успіхи у професійній діяльності

Основне завдання знака не втратити перспективи і дати волю своїм активним якостям.

Астрологічний прогноз щастя Близнюкам приніс!

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїРік Собаки стане знаковим для Близнюків не тільки в плані зростання фінансового добробуту, але і на стежці доленосних знайомств. Заступництво сильних світу цього принесе легкі заробітки і гучну славу.

Успіх в особистому житті нагряне неждано-негадано, вказавши на другу половинку, яка була зовсім поруч. Близнюкам в 2018-му почати будувати часом побудувати міцну й щасливу сім’ю.

Рак – в 2018 найактивніший Зодіак!

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїРакам неодмінно захочеться все поміняти. Методом проб і помилок бурхлива діяльність приведе їх успіху у випадку, якщо народжені під цим знаком проявлять наполегливість і не спасують перед труднощами. В цілому 2018 принесе знаку нові знайомства і багато подорожей.

Читайте також:  Гороскоп для Близнюків на 2019 рік: жінка і чоловік

Для Раку будуть гарні будь-які перспективи і переміщення, крім зміни місця проживання. Подібні витівки здатні зіпсувати все хороше, що могло зустрітися на шляху до нових відчуттів.

Лев – завжди у справ!

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїЛевам Василина Володіна пророкує спочивання на лаврах і облаштування тилів на особистому фронті. 2018-й пройде для них під егідою гармонії і спокою. Рекомендується продовжити ділові починання. «Полювання» повинна проходити стримано і виважено, тоді знаку буде супроводжувати удача.

У майбутньому році Леви зможуть у всій красі проявити себе не тільки в професійній сфері, але і в романтичних стосунках.

Діва на пологому підйомі

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїДля Дів рік ознаменується небувалою активністю, що спричинить закріплення авторитету на службі і в побуті. Складності зустрінуться в самому початку шляху, але стійкість і спокій допоможуть їх подолати.

Не секрет, що люди, що народилися під цим Знаком Зодіаку, вміють тримати себе в руках. Від їх самовладання буде залежати благополуччя в цілому і відсутність неприємностей на роботі і вдома.

Терези, не вішати носи!

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїТерези опиняться в 2018 під гнітом проблем і невдоволення досягнутим. Їм буде здаватися, що везіння так і не настане, проте заслужена нагорода за труди і сподівання обов’язково знайде своїх героїв. Це станеться ближче до кінця року.

Гарантований успіх неодмінно прийде крізь тернину. Можливо побудова міцної сім’ї або поповнення вже існуючої.

Зоряний марафон для Скорпіона

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїЧергова стартова смуга в житті Скорпіона обіцяє безмежні перспективи у будь-яких починаннях. Їх цілеспрямованість і сила характеру знесуть всі перепони, які приготувала доля. Для цього достатньо лише прислухатися до порад досвідченого астролога і тоді знак прееживет:

  • калейдоскоп свіжих емоцій і вражень;
  • корисні знайомства та придбання;
  • пристрасні пориви
Читайте також:  Близнюки - Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): любовний, грошовий

Василина Володіна застерігає Скорпіонів і радить уникати надмірного запалу у відносинах, особливо сімейних.

З чистого аркуша почнеться життя Стрільця

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїСтрільці, нарешті, зберуться з силами і залишать позаду невдачі. Новий рік змусить їх здригнутися і почати все з нуля, незважаючи на проблеми вдома. Терпіння і такт допоможуть владнати сімейні чвари.

Головне, поставити близьких на перше місце і залишати робочу метушню за порогом. Ніяких депресій і творчих спадів! 2018-й – шанс переписати свою історію.

Урок для Козерога

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїСпритність і гнучкість – ось властивості, які допоможуть Козерогам побудувати блискучу кар’єру або бізнес, а також зайняти лідерські позиції. Робота встане на перше місце, що не негативно позначиться на відносинах з близькими.

Цьому Знаку Зодіаку слід піддатися впливу зірок, щоб не упустити успіх у справах, однак не варто пускати на самоплив, що відбувається в особистому житті.

Водолій, закохайся швидше!

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїВодоліям, які прагнуть кардинально змінити своє особисте життя і облаштувати побут, не уникнути позитиву. 2018 рік стане для них шансом на щастя і гармонійні стосунки.

Що стосується кар’єри, то тут буде потрібно пильність і працьовитість. У такому разі продуктивних результатів можна очікувати і в цій сфері.

Долі вигини для креативної Риби

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку від Василини ВолодіноїРиб підстерігають творчий підйом і можливості зміцнити авторитет. Цей прогноз стосується всіх сфер їх життя, тому з перших же днів нового року рекомендується бути на позитиві і не пасувати перед труднощами.

Рибам слід усвідомити, що всі їхні задуми підлягають реалізації. Цей постулат стане основним девізом на цьому шляху життя. Знаку під силу побудувати міцні пута сердешні, адже і тут його чекає успіх.

Астрологічний прогноз Василини Володіної на 2018 рік

Рік 2018Астрологічний прогнозЗагальносвітова сфераСвіт чекає загострення економічної і політичної обстановки, яке піде на спад до кінця року.ЕкономікаПрохолода у відносинах світових лідерів посилить економічну кризу, але це посприяє налагодженню нових зв’язківПолітикаНеврівноваженість політиків спричинить релігійні вогнищеві конфлікти, але не призведе до глобального протистоянняСуспільствоДля всіх жителів Землі рік буде доленосним і вирішальним. Собака навіжена, але постійна і не сприймає негативу. Будь-які зміни принесуть сприятливі результати
Читайте також:  Песах 2019 року – дата проведення Єврейської Пасхи і традиції святкування

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021