Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла Глоби

Цікавість – одна з виняткових властивостей людського характеру. З найдавніших часів люди прагнули пізнати майбутнє і передбачити перипетії долі. Досягти успіху в цьому починанні допомогли їм зірки. Орієнтуючись по Знакам Зодіаку, астрологи навчилися давати досить точні прогнози. Що принесе світу 2018 рік і яким він стане для кожного жителя Землі передбачить гороскоп від Павла Глоби!

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла Глоби

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиБуде задоволений роком Овен?

Прийдешній рік несе Овнам сприятливий період, однак Фортуна в будь-який момент може відвернутися. Їй не до вподоби егоїзм, властивий цьому Знаку Зодіаку і, якщо його представники не навчаться прислухатися до думки оточуючих, то їм доведеться нелегко.

Тільки витримка і зібраність допоможуть Овнам уникнути труднощів і невдач. Слабкість принесе меланхолію і душевні терзання. В такий період не варто відмовлятися від моральної і матеріальної підтримки рідних і близьких.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиКуди доля направить Тільця?

Успіх і добробут уготовані в 2018 році всім знакам, які перебувають під покровом земляний стихії. Це:

 • Телець
 • Діва
 • Козеріг

Згідно з астрологічним прогнозом Павла Глоби, саме Тельці стануть пестунами долі в період правління Жовтої Собаки. Вона проведе крізь усі перешкоди і вкаже подальший шлях, позбавлений серйозних перешкод. Головне, не втрачати ознаки та підказки.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла Глоби

Що готують небеса Близнюкам?

Новий рік обіцяє цьому знаку відносний спокій і благополучний період в житті за умови, що Близнюки погодяться:

 • вгамувати пристрасті;
 • стати поміркованішими;
 • взяти орієнтир на добрі справи
Читайте також:  Dacia запускає новий Sandero в 2019 році

Зірки також забезпечать Близнюкам кар’єрне зростання і авторитет в очах колег.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиФартові знаки для Раків

Люди, народжені під сузір’ям Рака, знайдуть у 2018 везіння в амурних справах. Робота закипить, а фінансовий добробут покращиться без особливих зусиль.

Радість нових зустрічей подарує цікаві моменти і привнесе корективи в долю. Одруженим доведеться сконцентруватися на відносинах, іншим – саме час завести сім’ю і задуматися про продовження роду.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиЛевам всі перепони по зубах!

Завзяття, виявлену Левами у році, що минає, нарешті, принесе свої плоди і підніме їх на чергову сходинку звершень. У новому році на зміну суєті прийде відпочинок і з’явиться можливість присвятити себе близьким.

Незважаючи на те, що зірки обіцяють Левам білу смугу, розслаблятися не варто, адже кожен період сповнений своїх можливостей і перспектив. Втративши все, доведеться з великим трудом надолужувати минуле.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиБуде щаслива Діва?

Новий 2018 рік зажадає від Дев вдосконалення за всіма основними напрямками:

 • особистісний ріст;
 • професійна діяльність;
 • сфера спілкування

Не слід ставити високі планки, але цілі повинні бути визначені. Їх планомірне досягнення спричинить надійні результати.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиЯк зіркові дари порадують Ваги?

Гороскоп Павла Глоби на 2018 рік радить Терезам у всьому покладатися на інтуїцію. Розвинуте чуття врятує від фінансових втрат, збереже відносини і допоможе бути на крок попереду у будь-яких починаннях.

Не варто використовувати дар Всесвіту, що дозволяє передбачити майбутнє, в меркантильних і злочинних цілях. Собака протегує чесним і простим, але відразу ж відвертається від брехунів і інтриганів.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиЛегкий марафон для Скорпіона

Гонитва за ефемерними цілями підходить до кінця, але зупинятися вже не резон. Нехай «пробіжка» по життю йде помірними темпами під девізом: Бути щасливим тут і зараз!

Читайте також:  Календар Місячного циклу у вересні 2019 року: зміна фаз Місяця

Скорпіонам слід концентруватися не лише на власних проблемах, але і на труднощах оточуючих. До речі припадуть природна мудрість і вроджена вірність. Не забуде послухатися і розплата. Рекомендується виключити азартні ігри.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиДе Стрільця удача і яка його завдання?

Гороскоп 2018 застерігає Стрільців від колишньої інфантильності. Знак Зодіаку встоїть перед негараздами тільки, якщо навчиться:

 • приймати важливі рішення;
 • плисти проти течії;
 • уникати конфліктів.

Стрільцям необхідно прагнути до мудрості та виваженості. Тільки в такому випадку рік пройде благополучно і без зайвої метушні.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиРок для Козерога не порок!

Прогноз Глоби не обіцяє Козерогам простих шляхів, проте старання і рішуче прямування до мети дозволять подолати всі перипетії долі. Тим, хто давно хотів зайнятися улюбленою справою, зірки дають зелене світло. Будь то бізнес, творчість або наука.

Знаменитий астролог застерігає народжених під заступництвом Козерога від боргів. 2018 рік несприятливий для формування кредитних відносин.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиВодолій і круговорот пристрастей

Всесвіт пророкує Водоліям незвичну обстановку і дискомфорт. Швидка адаптація дозволять виключити незручності та знайти рівновагу.

Не слід уникати нових зустрічей, випадкових знайомств і змін. Все це – подарунки долі, які в майбутньому будуть цілком доречні. Розрядити обстановку допоможуть відпочинок і проведення часу в колі друзів.

Гороскоп на 2018 рік за знаками Зодіаку від Павла ГлобиКуди Риб направить спритність?

Рибам доведеться зменшити свій запал і прагнення до гострих відчуттів. Цей календарний період пройде для них без купин і вибоїн, залишаться позаду минулі конфлікти, позабудутся розчарування і помилки.

Запорукою вищої міри задоволення собою стане прагнення до самовдосконалення.

Вчитися ніколи не пізно! Нові знання принесуть успіх в майбутньому, а заняття улюбленою справою – спокій і умиротворення.

«Стихійний» гороскоп на 2018 рік

СтихіяЗнаки ЗодіакуАстрологічний прогнозЗемляКозерігАкцент на бізнес, але без необдуманих вкладеньДіваКопітка робота над собоюТелецьУдача за умови повної віддачіВогоньОвенУспішний рік для тих, хто пожертвує власним «я»ЛевФінансове благополуччя і зрушення в особистому життіСтрілецьОрієнтир на досвід розсудливістьПовітряБлизнюкиПросування по кар’єрних сходах і зростання популярностіВодолійЗміни на кращеВагиСприятливий час для тих, хто довіриться інтуїціїВодаРакПеремоги на любовному фронтіСкорпіонЩастя і радість в колі близькихРибиРозмірене життя і успіх у навчанні
Читайте також:  Цитати про Новий рік 2020: прикольні, романтичні і розумні

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021