Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік являє собою своєрідний путівник, слідуючи вказівкам якого можна обійти багато неприємності і з мінімальними втратами вийти з найбільш курйозних ситуацій. Для того, щоб здобути для себе максимум користі в майбутньому, представникам знака має чітко визначитися зі своїми подальшими перспективами і, покладаючись на допомогу Жовтої Собаки, неухильно слідувати наміченим планом.

Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

ЗМІСТ
 • Що очікує Водолія в 2018 році?
 • Гороскоп для чоловіків
 • Гороскоп для жінок
 • Любовний гороскоп для Водолія на 2018 рік

Що очікує Водолія в 2018 році?

Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

У майбутньому році життя Водоліїв буде наповнена досить яскравими і часом несподіваними подіями, найбільш знаковими з яких є:

 • просування по кар’єрних сходах;
 • придбання перспективних ділових партнерів;
 • доленосна зустріч;
 • укладення шлюбного союзу.
 • За словами астрологів, перший місяць наступного року розпочнеться з дрібних повсякденних турбот. Однак, незважаючи на що панує навколо суєту, Водолії зуміють зберегти повний спокій і вирішити всі питання, що потребують їхнього втручання. У цей час зірки радять не розсіювати свою увагу на оточуючих, а приділити його самому собі і своїм близьким.

  У лютому Водолії впритул підійдуть до втілення в життя своїх давніх задумів, що стосуються як особистої, так і професійної сфер життя. В певний момент їм доведеться ризикувати, відкинувши всі страхи і сумніви. Саме така стратегія зможе принести представникам знака приголомшливий успіх. Але в гонитві за успіхом, не слід забувати про те, що розташування світил – це лише пів справи. Для досягнення бажаних результатів необхідно проявити свої вольові якості і старанно попрацювати.

  Читайте також:  Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2018. Ідеї новорічних подарунків

  У травні перед Водолієм з’являться нові перспективи на роботі. Не варто виключати підвищення посадові чи вигідної ділової пропозиції, яка значно зміцнить їх фінансове становище.

  Липень – не найсприятливіший період у житті Водолія. Представники знаку зіткнуться з багатьма проблемами, які будуть переслідувати їх до самої осені. Головний рада зірок – не втрачати бадьорості духу та з оптимізмом дивитися в майбутнє. Тільки налаштувавши себе на позитив, можна зберегти дорогоцінний емоційний потенціал.

  У жовтні Водолія сколихнуть нові труднощі і протиріччя, які стануть справжньою перевіркою на міцність. Втім, смуга невдач триватиме недовго. До кінця року неприємності відступлять, а їх місце займе спокій і стабільність як в особистому, так і в діловому житті.

  Гороскоп для чоловіків

  Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  У 2018 році професійна сфера життя вимагатиме від Водолія всі його сили, здібності та енергію. Лише по-справжньому вольові і цілеспрямовані особистості зможуть отримати відчутні плоди своєї праці.

  Перше півріччя буде для Водолія непростим. Для того, щоб встояти під натиском дрібних негараздів, представникам знака варто взяти себе в руки і не відступати ні на крок від поставлених перед собою цілей. Ті, хто опустять руки і капітулюють перед труднощами, не зможуть розраховувати на прихильність Жовтої Земляний Собаки.

  Вирішальним чинником у досягненні успіху стануть сила духу і неухильне прагнення до вершин кар’єри. Тільки застосувавши свої найкращі якості, чоловік-Водолій буде винагороджений вигідними професійними пропозиціями та придбанням нових ділових партнерів, які сприятимуть досягненню фінансової незалежності.

  Долати перешкоди, що зустрічаються на шляху, допоможуть не тільки зірки, але і близькі люди.

  Що стосується особистого життя, криза в любовних відносинах буде подолано з мінімальними втратами. Протягом усього року Йому доведеться використовувати свої мудрість і хитрість в самих різних ситуаціях. Саме така стратегія дій стане ключем до досягнення позитивних результатів.

  Читайте також:  Месники 4 – фільм 2019 року: огляд, дата виходу, трейлер

  Гороскоп для жінок

  Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Прекрасним представницям знака також належить застосувати деякі хитрощі для залучення удачі на свою сторону. У певні моменти 2018 року їм доведеться скористатися своїм природженим чарівністю і оптимізм, перед якими не зможуть встояти навіть недоброзичливці.

  У другому півріччі жінка-Водолій значно розширить коло знайомств. Однак, зірки попереджають – необхідно проявити граничну обережність і розбірливість в особистому житті. Особливо, це стосується любовних зв’язків, так як часто дівчата, народжені під знаком Водолія, схильні наближати до себе людей, що користуються їх відкритістю та довірливістю в своїх корисливих цілях.

  Найсприятливішим часом для романтичних побачень є початок літа. Вдалим цей період виявиться для тих представниць знака, які давно мріють про вступ у шлюб і створення сім’ї.

  Любовний гороскоп для Водолія на 2018 рік

  Гороскоп для Водоліїв на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Одиноких Водоліїв чекають захоплюючі любовні пригоди. Проте, відомий астролог Василина Володіна настійно не рекомендує зближуватися з малознайомими особами. Ще один корисний рада, до якого варто прислухатися – не варто зав’язувати романтичних відносин з тими, хто перебуває у шлюбі. Інакше ця інтрига може обернутися неприємними і болісними наслідками для обох сторін. Щоб не помилитися у виборі свого обранця, краще всього заздалегідь перевірити сумісність ваших ним гороскопів.

  Сімейних Водоліїв очікують деякі розбіжності зі своєї другої половини. Щоб уникнути конфліктів, необхідно проявити максимум уваги до партнера, не ущемляючи його інтересів. В іншому випадку, навіть багаторічний шлюб може дати глибоку тріщину. Тільки прояв ніжності і любові допоможе зробити сімейний союз більш надійним і міцним.

  Знамениті представники знаку Водолій:

  • Вольфганг Моцарт;
  • Чарльз Дарвін;
  • Авраам Лінкольн;
  • Жюль Верн;
  • Едуард Мане;
  • Борис Єльцин;
  • Періс Хілтон;
  • Дженіфер Еністон.
  Читайте також:  Як прикрасити літницю на Новий рік 2019? 60 творчих ідей на фото

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021