Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

Гороскоп для Стрільців на 2018 рік нагадує захоплюючу шахову партію, завершити яку в свою користь вдасться лише самим вольовим і цілеспрямованим особистостям. Тільки невиправданий ризик і емоційні сплески, властиві знаку, можуть стати тими бар’єрами, подолати які буде непросто.

Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

ЗМІСТ
 • Що очікує Стрільця в 2018 році?
 • Гороскоп для чоловіків
 • Гороскоп для жінок
 • Любовний гороскоп для Стрільців на 2018 рік

Що очікує Стрільця в 2018 році?

Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

Згідно розташуванню небесних світил, найбільш знаковими для Стрільців в 2018 році будуть наступні події:

 • реалізація професійних проектів;
 • поліпшення фінансового становища;
 • зустріч з майбутнім супутником життя.
 • На думку астрологів, початок січня – найбільш сприятливий час для кар’єрного зростання. На особистому фронті Стрільця також чекають приємні несподіванки. Однак, зірки попереджають – протягом перших днів Нового року варто проявити особливу обережність у спілкуванні з друзями та колегами по роботі, так як зайва безпечність у відносинах з близьким оточенням може перетворити представників знаку в зручну мішень для недоброзичливців.

  Друга половина січня являє собою суцільну білу смугу, яка торкнеться всіх сфер життя Стрільців. Удача сама буде супроводжувати їм у всіх починаннях. Від них потрібно лише одне – докласти максимум зусиль для того, щоб не розтратити цей сприятливий період даремно.

  Астрологи стверджують, що лютий для Стрільця – найбільш несприятливий період до 2018 року, так як він принесе з собою безліч дрібних турбот, що стосуються як сімейного, так і в професійному житті. Представникам знаку доведеться вирішити безліч нагальних питань, від яких буде залежати їх подальше благополуччя.

  Читайте також:
  Салат Олів'є - класичний фото-рецепт з ковбасою

  У березні зірки наполегливо не рекомендують Стрільцям не робити ніяких різких дій і не приймати сумнівних пропозицій. В іншому випадку, багато з них ризикують зіпсувати свою професійну репутацію і втратити багатьох ділових партнерів.

  У квітні життя Стрільця знову увійде в спокійне і розмірене русло. Протягом місяця не очікується жодних емоційних сплесків або стресових ситуацій. Однак, вже в травні спокійні будні знака порушать певні зміни як у діловій, так і в особистому житті.

  Червень для Стрільців пройде в досить високому ритмі. Нудьгувати їм точно не доведеться. Цікаві знайомства, романтичні побачення і реалізація давно задуманих проектів наповнять життя новими яскравими фарбами.
  Друге півріччя для представників знаку буде удачливим в усіх відношеннях. Небесні світила покажуть Стрільцям всю свою щедрість і відкриють перед ними нові можливості і перспективи, які надихнуть їх на впевнений рух до наміченої мети.

  Листопад і грудень 2018 року порадують Стрільців приємними сюрпризами. Використовуючи подаровані зірками можливості, багато заповзятливі особи зможуть суттєво примножити свій фінансовий добробут.

  Гороскоп для чоловіків

  Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  У січні і лютому чоловік-Стрілець зіткнеться з дилемою – хто з друзів і колег по роботі є союзником, а від кого їх них можна чекати підступу? Астрологи попереджають сильних представників знаку про те, що в цей період високий ризик потрапити в скрутне становище через недоброчесних дій з боку найближчого оточення. Кращий спосіб уникнути неприємностей – застосувати вичікувальну тактику. Саме вона допоможе Стрільцям вивести своїх ворогів на чисту воду.

  Навесні в професійній сфері настане деяке затишшя, втім, як і на любовному фронті. Цей час краще присвятити спілкуванню з родиною.

  На відміну від минулого року, в прийдешньому Стрілець зуміє досягти фінансової стабільності. Головне в матеріальному питанні – утриматися від сумнівних вкладень і надмірних витрат.
  У другій половині року Жовта Земляний Собака обіцяє Стрільцям свою допомогу в кар’єрному зростанні. Виявивши належну наполегливість, дипломатичність і твердість характеру, вони зможуть добитися не тільки підвищення у посаді, але й значного збільшення трудових доходів.

  Читайте також:
  Гороскоп на 2019 для Стрільців

  Гороскоп для жінок

  Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Для прекрасної половини знака початок 2018 року буде не настільки безхмарним, як для чоловіків. Їх життя буде нагадувати американські гірки. У певні періоди Стрільця чекає неймовірний зліт і успіх, які несподівано зміняються замішанням і невпевненістю в завтрашньому дні. Особливо, це стосується професійного шляху. На любовному фронті їх чекає набагато більше приємних подій. Жінка-Стрілець сміливо порине у вир романтичних відносин і отримає від них виключно позитивні емоції.

  У прийдешньому році представниць знаку чекає безліч знайомств, які значно розширять межі їх спілкування. Старі конфлікти з близькими людьми будуть запрасовані, однак, разом з тим можуть виникнути нові розбіжності в професійному колі.

  Велику увагу варто приділити і своє особисте життя, так як існує висока небезпека того, що багато молоді жінки потраплять під вплив не дуже порядного чоловіка. Враховуючи це, зірки радять наближати до себе тільки перевірених людей.

  Любовний гороскоп для Стрільців на 2018 рік

  Гороскоп для Стрільців на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Відомий астролог Mb>Василина Володіна не рекомендує проявляти надмірної активності на любовному фронті, так як ймовірність зав’язати тривалі романтичні стосунки з перспективою розвитку практично дорівнює нулю. У уникнення помилки у виборі партнера, необхідно заздалегідь перевіряти індивідуальну сумісність гороскопів.

  Але і при такому прогнозі існують певні винятки. Деяким Стрільцям зірки готують знакову зустріч, яка привнесе в їх життя справжнє, тепло, радість і любов.

  Знамениті представники знаку Стрільці:

  • Олександр Суворов;
  • Людвіг ван Бетховен;
  • Марк Твен;
  • Уїнстон Черчілль;
  • Дейл Карнегі;
  • Стівен Спілберг
  • Скарлетт Йоханссон.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022