Гороскоп для Риб на 2018 рік. Чоловіки та жінки

Гороскоп для Риб на 2018 рік нагадує шпаргалку з корисними підказками, скориставшись якими представники знаку зможуть уникнути багатьох труднощів і проблем, які зустрінуться їм на шляху. Жовта Земляний Собака буде супроводжувати їх всюди, застерігаючи від необдуманих кроків і прийняття поспішних рішень, які можуть “підмочити” їх репутацію.

Гороскоп для Риб на 2018 рік. Чоловіки та жінки

ЗМІСТ
 • Що чекає Риб в 2018 році?
 • Гороскоп для чоловіків
 • Гороскоп для жінок
 • Любовний гороскоп для Риб на 2018 рік

Що чекає Риб в 2018 році?

Гороскоп для Риб на 2018 рік. Чоловіки та жінки

Астрологи стверджують, що рік Жовтого Земляного Собаки стане для багатьох Риб знаковим і навіть доленосним. Найбільш очікуваними в 2018 році є наступні події:

 • підвищення в посаді, кар’єрне зростання;
 • втілення в життя важливих професійних проектів;
 • зустріч з майбутнім супутником життя.
 • Початок Нового року для представників знаку на диво легким і приємним. Зірки подарують їм багато яскравих і незабутніх емоцій, пов’язаних з романтичною. Однак, особливий успіх чекає Риб на професійному терені. На думку астрологів, січень – це найсприятливіший час для реалізації глобальних ділових проектів.

  У лютому Риби зіткнутися з деякими проблемами, які будуть переслідувати їх аж до березня. Для їх вирішення представникам знаку доведеться використовувати всі свої здібності і вольові якості. Роблячи які-небудь дії, небесні світила радять Рибам ретельно обдумувати кожен свій крок, грунтуючись на інтуїції і життєвому досвіді. У вирі повсякденної суєти, не варто забувати і про своїх близьких, яким, найімовірніше, буде потрібно ваше душевне тепло і увагу. Астрологи упевнені, якщо прислухатися до гороскопом і слідувати порадам зірок, цей непростий період можна прожити з мінімальними втратами і, більш того, витягти з нього максимум користі.

  Читайте також:
  Зоряні війни: Епізод 9 — фільм 2019 року: дата виходу, трейлер

  У квітні Риби відчують себе на вершині успіху в професійній сфері. Все, за що б вони не взялися, буде виходити з неймовірною легкістю. Активні представники знаку, чий рід діяльності пов’язаний з комерцією, зможуть придбати перспективних партнерів та укласти з ними вигідні угоди.

  Удача буде супроводжувати Рибам аж до останнього весняного місяця. Цей період особливо сприятливий для реалізації важливих ділових проектів, інвестування та примноження фінансових активів.

  Ключовим моментом у визначенні подальших перспектив стане жовтень. Для того, щоб утриматися на гребені успіху, представникам знаку доведеться вирішити безліч нагальних питань як ділового, так і особистого характеру. Саме від правильності виконаних дій буде залежати подальше благополуччя Риб.

  Перший зимовий місяць буде насичений яскравими і захоплюючими подіями, які подарують Рибам виключно позитивні емоції. Окрилені успіхами на професійному та особистому фронтах, вони зможуть завершити рік на високій мажорній ноті.

  Гороскоп для чоловіків

  Гороскоп для Риб на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Для мужніх представників знаку 2018 рік багато в чому стане переломним. Що стосується романтичної сфери, астрологи радять Рибам не стримувати своїх душевних поривів, так як саме вони зможуть знайти відгук у серці майбутньої обраниці. Вроджена привабливість, позитивний настрій і феноменальна інтуїція дозволить їм максимально наблизитися до свого щастя.

  На професійному терені чоловік, народжений під знаком Риб, також здатний досягне вагомих результатів. Для цього у нього є всі козирі. Щоб не упустити шанс схопити удачу за хвіст, не варто братися за всі справи відразу. До вершини успіху необхідно просуватися невеликими кроками, не звертаючи увагу на дрібні труднощі.

  У 2018 році особливу увагу варто приділити увагу своєму здоров’ю. При необхідності, не слід ігнорувати консультацію лікаря. Особливо, ця рекомендація стосується Риб, які страждають хронічними недугами. Для збереження відмінної фізичної форми і гарного самопочуття, астрологи радять перейти на правильний режим харчування і відпочинку, уникаючи надмірних фізичних і емоційних навантажень.

  Читайте також:
  Кубок Росії з футболу 2018-2019. Календар ігор

  Гороскоп для жінок

  Гороскоп для Риб на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  На особистому фронті представниць Риб чекають приємні зміни. В любовній сфері небесні світила будуть цілком на їхньому боці. Весна буде щедрою на романтичні знайомства і побачення. Не варто виключати знакової зустрічі з майбутнім супутником життя, яка найімовірніше відбудеться в першій половині 2018 року. Однак. щоб не помилитися з вибором партнера, астрологи рекомендують заздалегідь перевірити взаємну сумісність гороскопів.

  Незважаючи на розташування зірок у плані любовних відносин, шлюб в 2018 році для прекрасних представниць знака малоймовірний. Жінка-Риба просто не захоче вступати в союз, в якому на неї сядуть додаткові обов’язки і велика відповідальність. Перш, ніж вступити в шлюб, стосунки з партнером повинні пройти тривалу загартування.

  Любовний гороскоп для Риб на 2018 рік

  Гороскоп для Риб на 2018 рік. Чоловіки та жінки

  Відомий російський астролог Василина Володіна вважає, що рік Жовтого Земляного Собаки – ідеальний період для романтичних відносин. На відміну від багатьох знаків Зодіаку, весна для Риб настане набагато раніше передбачуваного терміну. Нові знайомства і побачення закрутять голову багатьом представницям Риб. Жоден чоловік не зможе встояти перед їх вродженим шармом і чарівністю. Жінки, які перебувають у тривалих відносинах, зажадають від свого партнера більше уваги і турботи. Завдяки розташуванню зірок їх прохання будуть почуті і вони отримають все те, чого бажають.

  У прийдешньому році багато самотні Риби обов’язково зустріне свою другу половину, а в разі, якщо обранець відповість взаємністю, в найближчому майбутньому можна розраховувати на появу нової щасливої сім’ї.

  Знамениті представники знаку Риби:

  • Мікеланджело;
  • Ренуар П’єр;
  • Альберт Енштейн;
  • Юрій Гагарін;
  • Олег Янковський;
  • Люк Бессон;
  • Єва Герцигова;
  • Наталя Водянова.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022