Гороскоп 2018 для Львова. Чоловік і жінка

Гороскоп для Левів на 2018 рік являє собою низку доленосних подій і знакових зустрічей, які здатні повністю змінити звичний уклад життя цих сильних і благородних людей. Єдине, що потрібно від представників цього знака – по максимуму використовувати всі ті можливості, які пошле їм господиня 2018 року Жовта Земляний Собака і не втратити унікальний шанс знайти довгоочікуване щастя.

Гороскоп 2018 для Львова. Чоловік і жінка

ЗМІСТ
 • Що очікує Лева в 2018 році?
 • Гороскоп для чоловіків
 • Гороскоп для жінок
 • Любовний гороскоп для знаку Лев на 2018 рік

Що очікує Лева в 2018 році?

Гороскоп 2018 для Львова. Чоловік і жінка

Незважаючи на прихильність зірок, перші місяці Нового року даставят Левам чимало тривог і турбот. Втім, здається криза незабаром мине і удача знову повернеться до них обличчям. В кінці лютого і аж до самого квітня представників знаку чекає стрімкий кар’єрний зліт, який позитивно позначиться і на їх матеріальному добробуті.

Три сприятливих події, які очікують Лева в 2018 році:

 • просування по службовій драбині;
 • доленосна зустріч;
 • укладення шлюбного союзу.
 • У травні перед представниками знаку відкриються райдужні перспективи як у професійній, так і в особистій сферах. За проект взялися Леви, в цей період у них все буде виходити з неймовірною легкістю. Однак, астрологи попереджають – не варто хапатися за всі справи відразу. Найкраще – проявити стриманість і обережність, які допоможуть розставити все на свої місця. В іншому випадку, Леви ризикують зазнати фіаско на обох фронтах.

  Ближче до літа Леви відчують втому. У цей час слід взяти невелику паузу і відпочити від високого робочого ритму. Червень – саме той місяць, який найкраще провести в родинному чи дружньому колі. Ідеальним варіантом стане відпочинок на дачі або поїздка до моря.

  Читайте також:  Місячний календар на Липень 2019 року

  У серпні і вересні Леви можуть зіткнуться з низкою потрясінь, пов’язаних з професійною діяльністю. Зірки радять ні в якому разі не втрачати самовладання і пильність. Тактика вичікування буде оптимальним рішенням у ситуації, що склалася.

  З жовтня по грудень 2018 року представників знаку чекає справжня біла смуга, яка дозволить повністю забути про проблеми і в повній мірі насолодитися всіма радощами життя.

  Гороскоп для чоловіків

  Гороскоп 2018 для Львова. Чоловік і жінка

  У 2018 році від Львова буде потрібно блискавична реакція у прийнятті важливих ділових рішень, від яких залежатиме подальший успіх у професійній сфері. Спочатку року сильній половині знака доведеться зібрати всі свої зусилля для невідкладної реалізації поточних проектів.

  Найкращим союзником Лева стане інтуїція. Тільки прислухаючись до свого внутрішнього голосу, чоловік-Лев зможе уникнути неприємностей і з гідністю вийти з найбільш курйозних ситуацій.

  Однією з пріоритетних завдань, яке належить вирішити Леву в 2018 році, стане питання, пов’язаний з особистим іміджем. Астрологи зазначають, що необхідно уважно стежити за тим, яке враження ви справляєте на оточуючих, а особливо, на ділових партнерів. Так як саме ваш зовнішній образ, поміркованість і толерантність у спілкуванні можуть відіграти вагому роль в просуванні по кар’єрних сходах.

  Гороскоп для жінок

  Гороскоп 2018 для Львова. Чоловік і жінка

  Представницям цього благородного і величного знака також варто прислухатися до своєї вродженої інтуїції. На думку астрологів, саме вона допоможе Левиці досягти бажаних результатів як в роботі, так і у відносинах з протилежною статтю. У першому півріччі можливий деякий криза в особистому житті, однак, його вдасться легко подолати, зберігши самоконтроль і самовладання.

  Зірки настійно рекомендують утриматися від необдуманих і необачних вчинків протягом усього року. Хитрість найкраще відсунути в бік, звільнивши місце для простоти і відкритості. У уникнення непотрібних пліток, необхідно тримати свій язик за зубами, не розголошуючи особисті і чужі секрети стороннім людям. Інакше, ви ризикуєте нажити ворогів в особі впливових персон.

  Читайте також:  Запрошення на Новий рік 2019 шаблон. Для дитячого садка, корпоративу, домашньої вечірки, ресторану, шкільного свята

  У 2018 році жінка-Лев зможе реалізувати свої давні плани і сміливі творчі проекти. В цьому їй допоможуть її вольовий характер, цілеспрямованість та впевненість в успіху підприємства.

  Любовний гороскоп для знаку Лев на 2018 рік

  Гороскоп 2018 для Львова. Чоловік і жінка

  Відомий астролог Василина Володіна впевнена, що в романтичних стосунках представників знаку також чекає удача. В цьому їм буде супроводжувати не тільки Жовта Земляний Собака, але і їх вроджене чарівність. Самотніх Львів чекає доленосна зустріч з майбутнім супутником життя. Однак, для того, щоб не помилитися у виборі обранця, варто заздалегідь перевірити сумісність гороскопів.

  Унаслідок різкої зміни любовних пріоритетів, багато “сімейні” Леви ризикують втратити довіру своєї другої половини. У майбутньому році зірки не рекомендують відволікатися на швидкоплинні інтриги. Найкраще – приділити час своєму постійному партнерові і спілкуванню з дітьми. Для того, щоб розрядити напружену ситуацію в сім’ї і усунути виниклі недомовки, Левам слід відверто висловити свої почуття і бажання, а не сподіватися на те, що все вирішиться само собою.

  Знамениті представники знаку Лева:

  • Генрі Форд (американський промисловець);
  • Барак Обама (44-ий президент США);
  • Наполеон Бонапарт (французький імператор);
  • Альфред Хічкок (голлівудський кінорежисер);
  • Мік Джаггер (британський рок-музикант);
  • П’єр Рішар (популярний французький актор);
  • Луїс Армстронг (астронавт, перша людина, що ступила на поверхню Місяця).

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021