Форма Баварії на сезон 2018-2019 | фото

Зміст

  • Домашній варіант 1
  • 2 Гостьовий варіант
  • 3 Запасний варіант

Зовсім скоро уболівальникам офіційно буде представлена нова форма Баварії 2018-2019 року. Вже відомо, що прем’єра відбудеться в домашньому матчі клубу проти «Фрайбурга» в 34-му турі Бундесліги. Як запевнило керівництво мюнхенської команди, гравці вийдуть на поле в новій формі. Гра відбудеться у другій половині травня, однак нетерплячі фанати вже зараз чекають фото оновленої форми і дещо вже відомо.

Як і рік тому, мюнхенський клуб буде грати в екіпіровці, створеної компанією «Adidas». Поряд з титулованим «Реалом», німці вирішили не переривати співпрацю з цим брендом і знову довірити їм своє обмундирування.

Спонсорство також залишилося за корпорацією Т – Mobile, надає мобільний зв’язок. Про продовження партнерських відносин каже заголовна літера «Т» в центрі футболки.

Форма Баварії на сезон 2018 2019 | фото

Домашній варіант

У новому сезоні мюнхенський клуб залишиться вірним своєму традиційному кольором. Головна форма Баварії на сезон 2018 – 2019 знову буде червоною. Найбільш значущим відмінністю від минулого екіпірування стало відсутність білих вертикальних смуг по всій довжині футболки, а її колір став більш насиченим. В самому центрі дизайнер знову розташував емблеми клубу і виробника. Такий хід вийшов досить вдалим – нашивки добре видно і привертають увагу. І якщо роком раніше логотип спонсора доводилося робити в чорній окантовці, щоб він не загубився серед білих смуг, то зараз це не знадобилося.

На плечах знову нашитий фірмовий адидасовский декор, а позаду залишилася незмінною напис з назвою клубу. Всі елементи обробки виконані в білому кольорі, як і рік тому. Тканина нової екіпіровки буде не однотонної – поверх неї буде завдано незвичайний принт, що складається з тонких смуг, зібраних в неправильні геометричні форми.

Читайте також:
Рік Кабана 2019. Яким буде за Східним календарем

А ось шорти стали темно-синіми. Їх прикрашає емблема клубу і три смужки «Adidas». На червоних гетрах присутній синя смуга в тон шортів, на якій розташувався білий декор розробника екіпіровки.

Форма Баварії на сезон 2018 2019 | фото

Гостьовий варіант

Форма Баварії 2018-2019 року, призначена для гостьових зустрічей, виконана з тканини відразу декількох кольорів. На темно-зеленій майці завдано ромбообразный коричневий малюнок. Всі елементи обробки розташовані точь-в-точь, як і на домашньому варіанті. Всі емблеми і смуги на плечах сірі. На спині фанати також зможуть прочитати назву німецького клубу.

Шорти виконані в коричневому кольорі, на них нанесений логотип клубу і збоку розташувалися зелені лампаси в тон футболці.

Гетри об’єднали в собі відразу всі три кольори, які представлені в гостьовій екіпіровці. Основним є сірий, потім проходять коричнева і зелена смуги. В якості елементів декору використана емблема «Adidas» та їх фірмові смуги.

Форма Баварії на сезон 2018 2019 | фото

Запасний варіант

Третій додатковий комплект німецького футбольного клубу вийшов самим світлим. Футболка і гетри виконані в білому, а сірі шорти. Всі елементи обробки залишилися на своїх місцях, але змінили колір. Усі логотипи, смуги на плечах і напис ззаду нанесені червоним. Додатково додався ще одні декор — вертикальна сіра смуга на майці, що проходить по всій її довжині.

Форма Баварії на сезон 2018 2019 | фото

Поки не представлена форма воротаря. Цілком можливо, що вона знову буде чорною.

Можна сказати, наступна екіпірування багато в чому повторила попередню. Винятком стала гостьова форма. У сезоні 2017 вона синя, тепер же буде зеленою. Що стосується домашнього і запасного варіанту, то тут знову стали основними червона і біла колірні гами. Однак декор істотно змінився в основному розташуванням смуг. Вертикальне розташування змінилося горизонтальним і збільшилася їхня ширина.

Читайте також:
Новий Toyota RAV4 2019 | фото, ціна, характеристика

Читайте також:

  • Нова форма Ювентуса 2018-2019 року
  • Нова форма Манчестер Юнайтед 2018-2019 року
  • Нова форма Челсі 2018-2019 року
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021