Фільм Війна Дракули 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Втілення зла, підступна, небезпечне і навчене багатовіковим досвідом черговий раз виповзе з свого склепу. Бережіть шиї, глядачі: на екрани виходить фільм «Війна Дракули» 2018. Фільм сподобається фанатам класичних, злісних кровососів, а любителі симпатичних вампірчиків можуть ще раз переглянути «Сутінки» і поридати. Нормальний, повноцінний вампір — це безжалісний вбивця і хижак, що отримує задоволення від передсмертних конвульсій своїх жертв. Таким Дракула прийшов у кінематограф у далекому 1921 році і продовжує свій залитий кров’ю невинних жертв шлях по сей день.

Фільм Війна Дракули 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

ЗМІСТ
  • Коли вийде фільм
  • Акторський склад
  • Про що фільм
  • Трейлер російською

Неупокоенный мрець, чиє існування продовжують відібрані життя влаштувався в кіно давно і щільно. «Дракулиада» складається з більш ніж трьох десятків картин, серед яких не лише жахи, але і кілька чудових комедій, деякі стрічки навіть мають присмак драми, наприклад «Дракула» 2014 року з Люком Евансом.

Глядач любить Дракулу і з задоволенням голосує за нього гаманцем:

НазваБюджетКасові збори«Ван Хельсинг» (2004)160 млн. доларів300 млн. доларів«Дракула» (1992)40 млн. доларів215 млн. доларів«Дракула» (2014)70 млн. доларів217 млн. доларів

Режисер картини — Джонатан Муді. У свої 35 він вже встиг знятися в кількох фільмах, написати десяток сценаріїв і спродюсувати кілька стрічок. В якості режисера Муді працював над трьома короткометражками та одним телефільмом, так що «Війна Дракули» – його дебют у «повному метрі. Також він виступає в ролі сценариста і виконавчого продюсера.

Склад продюсерської групи викликає деякі побоювання: з п’яти чоловік тільки Ендрю Рот може похвалитися роботою над популярним телесеріалом «Прослушка», решта — дебютанти або засвітилися в парі-трійці дешевих трэшачков.

Читайте також:  Новий рік в Суздалі 2018/ Готелі з програмою, коттетжи, тури, путівки недорого

Ще одна дивина — функції монтажера і композитора поєднує одна людина: Віктор М. Неш, в «скарбничці» якого кілька короткометражок і телефільмів, відгуків про його роботу знайти не вдалося — ні позитивних, ні негативних.

У авторів сценарію значиться Брем Стокер, автор книги «Дракула». Але чи буде фільм знятий за його твором або тільки з мотивів (під цим формулюванням нерідко ховається повна переробка твору, коли від оригінальної авторської історії залишаються тільки імена головних героїв і досить узагальнено концепція) — поки не відомо. Більш-менш правдоподібні висновки можна зробити, вивчивши персонажів: немає чи серед них зайвих, у Стокера не згадані.

Особливу тривогу за якість фільму викликає його бюджету — 500 тис. доларів. З таким скромним фінансуванням блокбастери не знімають. Хоча мають місце приклади відмінних картин, знятих на більш скромні кошти.

Коли вийде фільм

Фільм Війна Дракули 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Офіційна дата виходу названа — 5 жовтня 2018 року. Зйомки йдуть відповідно до графіка, так що назване час, коли вийде картина, швидше за все, остаточне.

Акторський склад

Фільм Війна Дракули 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Актори, задіяні у фільмі, відомі. Їх кількість викликає подив: більше півсотні людей. Причому їх імена більшості глядачів нічого не скажуть, можуть бути трохи знайомі обличчя: всі спеціалізуються на зйомках в серіалах і короткометражкам. Головні ролі розподілені наступним чином:

  • Роберто Ломбарді (актор «короткого метра», півсотні робіт) — Дракула (поки за чутками);
  • Білл Оберст молодший (зірка другосортних фільмів жахів, більше сотні в «скарбничці») – Роман Ван Хельсинг;
  • Шеррі Ікін (короткометражки) — Марія Ван Хельсинг;
  • Тіна Грим (серіали) — Ганна Дракула;
  • Меланта Блэкторн (серіали) — Наташа Дракула;
  • ще чотири десятки акторів, які грають незрозумілих персонажів.
Читайте також:  Дакар в 2018 році. Де пройде, автомобілі

Більшість акторів грало в маловідомих вітчизняному глядачеві серіалах, або епізодичні — у популярних, начебто «Касла» або «Бесстыдников».

Про що фільм

Фільм Війна Дракули 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Судячи за наявними в Мережі описами, сюжет фільму наближений до твору Стокера, але є й істотна відмінність: якщо в книзі Дракула злодействовал практично поодинці, то в картині вампірів буде багато. Мабуть, непристойно багато — судячи з кількості і іменах персонажів — ціле сімейство, та ще й з поплічниками. Ван Хельсинг теж не один. Плюс різні «детективи», «професора» і незрозумілі персонажі, яких в оригінальному «Дракулі» помічено не було.

Швидше за все, буде осучаснена версія книги, серйозно відрізняється від класичної. Для «дракулиады» це нормально: старого кровососа сценаристи поміщали в різні часи, від середньовіччя («Дракула» 2014) до майбутнього («Дракула 3000»). Але у разі істотного розходження з першоджерелом короткий зміст вгадати складно. Наявні в інтернеті опису рясніють лише загальними фразами про «жахливих кровососів» і конкретики не несуть. Доведеться почекати і подивитися.

Трейлер російською

Оглядових відео онлайн, навіть фанатських, ще не знайти. Поки шанувальникам вампіра можна дивитися що-небудь з «дракулиады», а допоможе визначитися з вибором непоганий огляд російською, в якому описані кращі фільми про кровожерливого графі:

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021