Фільм «Іп Ман 4» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

У що з’явилися у вісімдесяті відеосалонах левову частку прокату займали фільми, присвячені східним єдиноборствам. Хлопчаки всієї країни завішували кімнати плакатами з Брюсом Лі, розмахували нунчаку і доводили один одному «чиє кунг-фу сильніше». Пік популярності картин про східних майстрів мордобою пройшов, але виросли на «Легенду про дракона» і «Бойові мистецтва Шаоліня» ні-ні, та й «проб’є» на ностальгію. Для них є хороші новини: виходить фільм «Іп Ман 4» 2018.

Фільм «Іп Ман 4» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

ЗМІСТ
  • Коли вийде фільм
  • Акторський склад
  • Про що фільм
  • Трейлер російською

Вірні фанати жанру «роблять» збори улюбленої франшизі, причому серйозні і стабільні:

НазваБюджетКасові збори«Іп Ман» (2008)11,7 млн. доларів22,7 млн. доларів«Іп Ман 2» (2010)Немає даних49,7 млн. доларів«Іп Ман 3» (2016)36 млн. доларів156 млн. доларів

Бюджет четвертої частини значно менше, ніж у попередньої (можливо третя частина вийшла дорогою за участі Майка Тайсона в ролі антагоніста Іп Мана), «всього» 22 млн. доларів, однак для бойовика з упором на «рукомашества з ногодрыжествами», де в принципі масштабні спецефекти не передбачені, цього цілком достатньо.

Про знімальній групі, яка працює над картиною, відомо вкрай мало. Але всі три попередні були зняті однією командою, цілком вдало, так що серйозні зміни в складі малоймовірні.

Режисер — Вілсон Іп. Крім трьох частин «Іп Мана», він зняв два десятки фільмів, причому далеко не всі з них — традиційні гонконгські бойовики, але й комедійні хоррори, трилери і мелодрами. Багато досить високо оцінені глядачем.

Постановником бойових сцен у попередніх частинах був Саммо Хун, швидше за все він і залишиться. Вітчизняному глядачеві цей кумедний товстун добре знайомий завдяки ролі поліцейського Саммо Ло в серіалі «Китайський городовий» (1998-2000). Поставлені Ло бої виглядають чудово (він відмінний спортсмен і закінчив одну школу акторської майстерності з Джекі Чаном).

Читайте також:  Мультфільм Angry Birds в кіно 2 (2019): сюжет і дата виходу

Точно не змінився сценарист — Едмонд Геть. Крім сценарію «Іп Мана» в його «скарбничці» добре відомий нашому глядачеві фільм «Цар мавп» (2014) з Джекі Чаном.

Продюсер — Бак-Хв Он, відомий гонконгський кинодел з шістьма десятками робіт за плечима, правда, більшість з яких добре відомі в Китаї. Попередні частини франшизи продюсував він.

Незмінною завжди була команда художників-постановників: Чи Пак Ван і Кеннет Мак. Обидва — визнані майстри, які поставили десятки картин, які отримали відмінні відгуки глядачів. Швидше всього режисер приверне їх роботі і над четвертою частиною.

Композитор попередніх частин — Кендзі Кавай. Його якісна і тонко передає атмосферу музика звучить у багатьох кіно – та мультиплікаційних фільмах, знайомих вітчизняному глядачеві:

  • «Привид в обладунках» (1995);
  • «Дзвінок» (1998);
  • «Дзвінок 2» (1999);
  • «Авалон» (2001);
  • «Зошит смерті» (2006);
  • «Обитель зла: Вендета» (2017).

Не змінювався і монтажер. Це Чун Ка-Фай, якому відмінно вдається монтувати досить складні для роботи сцени рукопашних боїв: виглядають вони гарно, з відмінною динамікою. Думається він продовжить роботу над новою частиною. А ось оператори кожен раз нові, хто буде цього разу — невідомо.

Коли вийде фільм

Фільм «Іп Ман 4» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Точна дата виходу поки невідома, запланована вона на 2018 рік. Фільм знаходиться в самому розпалі зйомок і точне число, коли вийде картина, буде оголошено пізніше.

Акторський склад

Фільм «Іп Ман 4» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

У ролі Іп Мана задіяний все той же Донні Йен. Йому чудово вдається роль незворушного і мудрого майстра вінь-чун, одночасно небезпечного і досвідченого бійця і доброго, душевної людини. Решта акторів поки не відомі.

Про що фільм

Фільм «Іп Ман 4» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Короткий зміст фільму вже є. Сюжет характерний для класичного бойовика «а-ля Брюс Лі» про кунг-фу. Америка, сімдесяті. Гонконгський іммігрант вирішує відкрити відкрити школу вин-чунь, час якраз підходяще: почався бум популярності східних єдиноборств, спровокований фільмом Брюса Лі «Вихід дракона». Це викликає люту злобу у сусіда, власника збройового магазина. Його син, начитавшись самовчителів по кунг-фу і вирішив, що тепер він непереможний боєць, загинув у бійці з місцевою шпаною.

Читайте також:  Якого числа День вчителя в 2019 році

Батько хлопця збирає дружків, серед яких є справжні майстри єдиноборств і вирішує вапна майстра. Той усвідомлює небезпеку: йому доведеться протистояти не тільки набитим кулакам бійців-рукопашников, але і озброєним «вогнепал» бандитам. Іп Ману доведеться задіяти всі майстерність, адже доведеться захищати життя і насилу відкриту школу кунг-фу.

Трейлер російською

Фільм «Іп Ман 4» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

На жаль офіційного анонсу немає, російською в тому числі. Повно фанатських і фейкових відео, яким не можна нічого дізнатися про виходить фільмі. Але можна дивитися онлайн історію про життя майстра, адже Іп Ман — особистість цілком реальна, вчитель самого Брюса Лі:

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021