Фільм «Фантастичні тварини 2 і де вони мешкають» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Фільм «Фантастичні тварини 2 і де вони мешкають» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

ЗМІСТ
  • Коли вийде фільм
  • Акторський склад
  • Про що фільм
  • Трейлер російською

Всі люблять казки, ніж безсовісно і до задоволення глядача користуються творці їх екранних версій. Чергова екранізація твору Джоан К. Роулінг, фільм «Фантастичні тварини 2 і де вони мешкають» 2018 готується до зйомок, запланованих на літо 2107 року. Після приголомшуючого успіху всіх частин «Гаррі Поттера», продюсери задумалися над екранізацією ще одного творіння Джоан Роулінг, пересікається з всесвіту чародіїв. Вибір припав на додаток до основної серії, роман «Фантастичні звірі і місця проживання» і творці не прогадали — збори виявилися фантастичними і цілком порівнянними з такими у «поттеріади»:

НазваБюджетКасові збори«Гаррі Поттер і філософський камінь»125 млн. доларів975 млн. доларів«Гаррі Поттер і таємна кімната»100 млн. доларів879 млн. доларів«Гаррі Поттер і в’язень Азкабану»130 млн. доларів797 млн. доларів«Гаррі Поттер і Кубок вогню»150 млн. доларів897 млн. доларів«Гаррі Поттер і Орден Фенікса»150 млн. доларів940 млн. доларів«Гаррі Поттер і Принц-напівкровка»250 млн. доларів934 млн. доларів«Гаррі Поттер і Дари Смерті» ч. 1125 млн. доларів960 млн. доларів«Гаррі Поттер і Дари Смерті» 2 ч.125 млн. доларів1342 млн. доларів«Фантастичні тварини і де вони мешкають»180 млн. доларів813 млн. доларів

Примітно, що в «Фантастичні створіння» Джоан Роулінг вперше виступила в якості сценариста (так-так, сценарії всіх «Поттерів» написані без її участі) і збирається докласти руку до створення картини і в другій частині.

За режисуру знову відповідає Девід Йетс, який зняв чотири останні частини «Гаррі Поттера», продюсерський склад так само без змін: сама Роулінг, Девід Хейман, Стів Кловз, Лайонел Уигрем. Музична складова на совісті композитора Джеймса Ньютона Ховарда, як і в попередній частині. Так що з аналогічним складом знімальної групи цілком можна очікувати і такий же барвистий і якісний фільм.

Читайте також:
Рамадан 2019 | якого числа початок і кінець

Коли вийде фільм

Фільм «Фантастичні тварини 2 і де вони мешкають» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Запланована дата виходу — 16 листопада 2018 року. Але з урахуванням того, що до зйомок ще не порушили, не слід розглядати зазначений день, коли вийде стрічка, точну дату. Форс-мажор ніхто не відміняв,а в кіноіндустрії це явище часте.

Акторський склад

Фільм «Фантастичні тварини 2 і де вони мешкають» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

У фільмі глядача чекає зустріч з більшістю персонажів з першої частини, яких грають ті ж актори:

  • фахівець з зоомагии Ньют Саламандер — Едді Рэдмейн;
  • відважна мракоборец Порпентина Голдштейн — Кетрін Уотерсон;
  • магл Ден Фоглер — Якоб Ковальські;
  • сестра Порпентины Куинни — Елісон Судол;
  • Кридэнс Бэрбоун — Езра Міллер;
  • Геллерт Грін-де-Вальд, темний маг — Джонні Депп.

З «новеньких» героїв з’являться молодий Дамблдор, якого швидше за все зіграє Артур Дарвілл («Робін Гуд» (2010), «Доктор Хто» (2010-2012)) і в ролі чарівниці Лети Лестрейдж дебютує співачка Зої Кравіц.

Примітно, що Джонні Депп погодився на зйомки у другій частині з ходу, навіть не ставши заглядати в сценарій і цікавитися гонораром.

Про що фільм

Фільм «Фантастичні тварини 2 і де вони мешкають» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Місце дії перенесено в Європу, в основному — Париж. Окремого головного героя не буде, згадано і розкриють історії всіх в рівній мірі. Ньют Саламандер в компанії Тіни, Куинни і Якоба продовжить дослідження в області зоомагии, збираючи колекцію незвичайних тварин. Роль самих фантастичних тварин» буде зменшена, на перший план вийдуть взаємини героїв. Але нові «трофей» обов’язково поповнять валізку Ньюта.

Ще однією сюжетною лінією стане початок розтягнулося на десятиліття протистояння Албуса Дамблдора і Геллерта Грін-де-Вальда. Темний маг зуміє обдурити мракоборцев і втекти в Європу, де продовжить здійснення підступного плану по поневоленню маглів. Тільки старий друг Дамблдор зможе кинути виклик Геллерту, але фінальна сутичка чародіїв в цій частині не буде показано, відбудеться в майбутньому (франшиза розрахована на п’ять частин).

Читайте також:
27 бізнес-ідей 2018-2019 дозволять вдало відкрити свою справу

Так само буде розказано про особистої трагедії Дамблдора: спочатку його сестра Аріана випадково вбиває власну матір, а багатьом пізніше гине під час сварки Албуса з братом Аберфортом. Про цьому епізоді побіжно згадано в «Дарах смерті» – в кабінеті Дамблодра висів портрет сестри.

Повернеться Криденс. Спочатку була знята сцена, де він виявляється живий після вигнання обскура з тіла, але її чомусь прибрали. Основна інтрига полягає в обранні Криденсом сторони у протистоянні з Геллертом: адже той намагався використовувати його проти маглів, але і магли доставили хлопця чимало клопоту.

Таке приблизне короткий зміст картини. Однак почерпнуте з книг, що змінить в сценарії Джоан Роулінг — загадка, сюжет може і змінитися. Взагалі, атмосфера «Тварюк» буде ставати все більш похмурою, як і в «Гаррі Поттера»: дитяча казка поступово перетворюватиметься в легкий ужастик вбивствами та інтригами героїв.

Трейлер російською

Анонсує відео російською немає, що цілком логічно: зйомки ще не почалися. Поки можна дивитися онлайн непоганий огляд, в якому зібрані всі чутки про зйомки і докладно представлені подробиці сюжету:

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021