Фільм Чудо-жінка 2 (2019): дата виходу другої частини

Про вихід другої частини фільму під назвою «Чудо жінка 2» чутки ходили ще до моменту появи в кінотеатрах першій частині фантастичного блокбастера. Про те, що фільм є фантастичним, суперечок немає, але ось блокбастером його назвати дуже складно. Сам режисер фільму «Диво-жінка», Петті Дженкінс зазначає, що вихід другої частини даного сиквела буде залежати безпосередньо від рейтингів, які будуть зібрані першою частиною. Згадаймо, про що ж перша частина фільму «Диво-жінка», і які думки та ідеї вже є для другої частини.

Про сюжет фільму «Диво-жінка»

Режисер фільму «Диво-жінка» Петті Дженкінс заснувала своє творіння на однойменному коміксі від компанії DS Comics. Зйомки першої частини відбулися ще в кінці 2015 року, а на кіноекранах фільм з’явився на початку червня 2017 року. З цього можна зробити висновок про те, що якщо всі рішення про вихід другої частини сиквела буде позитивним, то у світ він вийде не раніше, ніж у 2019 році. Більш детально про вихід другої частини дізнаємося трохи пізніше.

У першій частині прославився на весь світ сиквела про жінку, яка володіє чудовими здібностями, знялися такі актори, як Галь Гадот (головна героїня), Кріс Пайн, Робін Райт, Олена Анайя, Девід Тьюліс та інші. Варто відзначити, що головна героїня не тільки відмінно впоралася зі своєю роллю, але ще й чудово підійшла на роль мужню, безстрашну і відчайдушною диво жінки.

Фільм Чудо жінка 2 (2019): дата виходу другої частиниПерша частина фільму переносить глядача в далеке початок 20-го століття. На острові Темискира живе плем’я Амазонок, серед яких і зростає Діана. Діана після того, як подорослішала, дізналася про те, що її мати побоюється нападу страшного бога. Діану тренує її тітка, але одного разу, коли дівчинка подорослішала, вона дізналася про свою надприродною силою. Ця сила їй була дана неспроста, а для того, щоб захищати плем’я амазонок від нападу.

Одного разу на острів амазонок приземляється людина (льотчик Стів Тревор), якого грає Кріс Пайн. Стів відає Діані про те, що існують інші материки, на яких живуть люди. Там, звідки прибув Стів Тревор, йде війна (Перша Світова війна), в результаті якої льотчик був підбитий, і повинен був приземлитися на найближчому острові, щоб вижити.

Читайте також:
Анекдоти про Новий 2019 рік | новорічні до року Свині

Цікаво знати! Кінострічка «Диво-жінка» зібрала в прокаті понад 816 млн. доларів, власне з цієї причини і планується продовжити випуск наступної частини.

Після того, як головна героїня дізнається про те, що існує інший світ, вона приймає рішення відправитися разом зі Стівом на материк, щоб допомогти швидкому вирішенню війни, а також битися і перемогти злого бога з людською подобою.

Потрапляючи на материк, де ведуться бойові дії, диво жінці доводиться адаптуватися у новому для неї середовищі. Підсумок фільму полягає в тому, що жінка вступає в сутичку зі своїм головним ворогом, перемагаючи його в нерівній сутичці. Тим часом, щоб врятувати мільйони життів, Стів Тревор змушений був перехопити літак з небезпечною зброєю і знищити його. Сюжет фільму завершується тим, що Стів Тревор гине в літаку з небезпечною зброєю, а Діана сумує за ним, так як це перший чоловік, в якого вона закохалася.

Фільм Чудо жінка 2 (2019): дата виходу другої частиниКінцівка фільму говорить про те, що режисер планував продовження сиквела. Ходять також чутки про те, що в другій частині Стів Тревор виявиться живим, так як в останній момент він встигає вчасно катапультуватися і врятуватися. Це і не дивно, адже Стіву друга роль відводилася після Діани, і замінювати його іншим героєм або сюжетом – це означає, засмутити глядача, який чекає на воскресіння. Згідно з оригіналом коміксу, Стіва воскрешає богиня Афродіта, тому не виключається, що воскресінням займеться і Діана.

Цікаво знати! Петті Дженкінс також є режисером таких кінострічок, як «Красені», «П’ять», Уповільнений розвиток». За фільм «Монстр», Петті отримала премію «Оскар».

Безумовно, якщо порівнювати фільм «Диво-жінка» з минулими роботами Петті Дженкінс, то останній сіквел також як і минулі роботи заслуговує оплесків і поваги. Незважаючи на деякі недоліки у фільмі, а також трохи нудні моменти, все ж кінострічка вийшло цікавою та захоплюючою.

Читайте також:
Чемпіонат світу з гандболу 2019 серед жінок

Інформація про вихід «Диво жінки 2»

Кіностудія Warner заявила про те, що чергова частина сиквела про диво жінці вийде не раніше, ніж у грудні 2019 року. Якщо бути точніше, то названа навіть тонна дата виходу релізу – це 13 грудня 2019 року. Хоча деякі джерела свідчать про те, що картина вийде в травні і червні 2019 року. Режисером другої частини також буде Петті Дженкінс, яка при зйомках першої частини категорично не планувала знімати продовження.

Фільм Чудо жінка 2 (2019): дата виходу другої частиниЦікаво знати! Петті Дженкінс за роботу «Диво-жінка» отримала більше 1 млн. доларів. При успіх другої частини сиквела, режисер отримає від 7 до 9 млн. доларів, і тим самим стане першою в світі жінкою-режисером, яка отримала такий високий гонорар за свої роботи.

Петті Дженкінс спочатку не планувала займатися випуском другої частини сиквела, але після масштабного успіху, вона змінила свою думку. На інтерв’ю Петті Дженкінс заявила про те, що дії у другій частині картини будуть розгортатися в США. На початку фільму буде історія про те, як чудо жінка переїжджає до Америки. Згадок про воскресіння Стіва не було, але швидше за все, це буде сюрпризом для глядача, про який ми зможемо дізнатися з трейлера або вже безпосередньо при перегляді другої частини.

Цікаво знати! Петті Дженкінс висловлюється про своїй команді не просто добре, а відмінно. Всі знають свої завдання, дублі знімаються швидко, всі розуміють один одного з півслова. Це дуже важливо, так як завдяки такій команді, фільм знімається не тільки швидко, але і з усією душею.

Не скористатися керівництвом другої частини сиквела «Диво-жінка», це означає допустити велику помилку в своєму житті. Удача сама тече до мене в руки, так чому б не скористатися своїм успіхом після виходу першої частини і не очолити зйомки другої серії.

Читайте також:
Греммі 2018. Дата проведення, номінанти

Стало також відомо про те, що жінку героїню очолить все та ж актриса з Ізраїлю Галь Гадот, яка відмінно підходить на її роль. Варто зауважити, що глядач встиг зустрітися з актрисою Галь Гадот раніше завдяки ще одній популярній кинофраншизе «Форсаж». Якщо бути точніше, то Галь зіграла роль Жизель Яшар у четвертій частині гоночної франшизи «Форсаж-4». Актриса чудово справляється зі своєю роллю, що режисер «Форсажу» запропонував знятися в 5 і 6 частинах популярного блокбастера. У шостій частині Жизель гине за сценарієм, але навіть у наступній частині Форсажу-7, згадується ім’я героїні Жизель.

Цікаво знати! Мало кому відомо про те, що Галь Гадот служила в рядах ізраїльської армії протягом 2 років. За цей час актриса навчилася володіти зброєю, а також вивчила різні техніки рукопашного бою.

Фільм Чудо жінка 2 (2019): дата виходу другої частиниСаме завдяки армійського досвіду, Галь Гадот запрошують на зйомки фільмів з фантастичним сюжетом. Зараз же Галь Гадот є не тільки успішною кіноактрисою, але ще і карколомної моделлю.

Підводячи підсумок, слід підкреслити, що фільм «Чудо жінка-2» відноситься до категорії найбільш очікуваних новинок, реліз якого запланований на закінчення 2019 року. Чергова частина сиквела про жінку з надзвичайними здібностями обіцяє бути ще більш цікавою, насиченою, що захоплює і поглинає глядача у світ відбуваються дій. Забігаючи наперед, слід припустити, що під час зйомок другої частини у режисера виникне бажання задуматися про випуск і третьої частини. При цьому важливо виконати одну умову – зробити так, щоб друга частина була ще більш захоплюючою, ніж перша. Глядачам же залишається чекати прем’єри фільму «Чудо жінка 2», яка запланована на 13 грудня 2019 року. Якщо ви ще не подивилися першу частину сиквела “Диво-жінка”, то обов’язково зробіть це і отримаєте насолоду від сюжету. Після перегляду першої частини, глядач обов’язково захоче дізнатися, що ж буде далі.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021