Фільм Бонд 25 (2019): дата релізу та найсвіжіші новини про зйомки

Давно на екрани не виходила чергова частина кіноновели про Джеймса Бонда – британського шпигуна, історія якого почалася ще в далекому 1962 році, коли вперше глядач познайомився з фільмом під назвою «Доктор Ноу». З тих пір у світ вийшло 24 фільму про Джеймса Бонда, які продовжують дивувати і радувати фанатів навіть сьогодні. Остання частина кіноновели про Бонда отримала назву «Спектр». Фільм «Спектр» вийшов в 2015 році, тому ось уже 2 роки нічого невідомо про вихід чергової ювілейної частини. Так було до недавнього часу, поки кінокомпанії «MGM» і «EON Productions» не оголосили про зйомках чергової частини “Бондіани”.

З чого почалася Бондіана

Ідея створення британського шпигуна виникла у Яна Флемінга, який є автором і засновником Бондіани. Британський спецагент отримав порядковий номер «007» абсолютно випадково. Ян Флемінг запозичив цей номер у британського шпигуна Джона Ді, який підписував, таким чином, свої документи. Він писав два нуля і ставив дужку, яка була більше схожа на цифру «7». У підсумку телевізійному Бонду був привласнений порядковий номер «007», який прославив його на весь світ.

Фільм Бонд 25 (2019): дата релізу та найсвіжіші новини про зйомкиЗ 1962 року агента “007” змінило вже більше 5 акторів. Останні частини кіноновел про Джеймса Бонда довірили Деніелу Крейгу. Він є шостим за рахунком актором, який очолює Бондіану. Кожна чергова частина фільму славиться не тільки захоплюючими сюжетами, але ще й шикарними автомобілями, зброєю, гаджетами, різними надсучасними винаходами і пристроями. Крім цього, у фільмах не обходиться без жінок головного героя, яких також змінилося не мала кількість. Сам же агент в кожній частині фільму представлений у вигляді рішучого, цілеспрямованого, авантюрного героя, який вважає за краще вирішувати всі проблеми за допомогою кулаків та зброї.

Яна Флемінга називають батьком Бонда, так як саме він створив образ головного героя, незважаючи на те, що у 1953 році він написав свою історію про те, що бачить спецагента в особі «тупого інструменту» британських спецслужб. Ян Флемінг створював агента, базуючись на своїх власних видіннях. Незважаючи на те, що Ян не був військовим, він черпав образ свого героя з різних персонажів і реальних людей, як наприклад, його брат Пітер.

Читайте також:
Новий рік 2019 згідно з Фен-шуй: ялинка, прикраси, принципи

Після виходу на кіноекрани першого фільму «Доктор Ноу», касові збори склали близько 60 млн. доларів при бюджеті в 2 млн. доларів. З тих пір стало зрозуміло, що це дійсно той фільм, якого очікує глядач. Відомо, що для зйомок першого фільму Бонда не вистачало грошей для придбання брендових швейцарських годинників марки «Rollex». Швейцарська компанія відмовилася надавати годинник безкоштовно, тому тоді продюсер Альберт Брокколі пожертвував своїми особистими годинником марки Rollex, щоб зняти фільм.

Відтоді з кожним наступним фільмом Бондіани бюджет тільки збільшувався, а касові збори зростали в геометричній прогресії. Якщо порівняти доходи від першого і останнього фільму, то дуже колосальний розрив, що говорить про збільшення чисельності фанатів популярного спецагента. Остання частина Бондіани «Спектр» зуміла зібрати більше 1 млрд. доларів. Більшість відгуків також говорить про те, що настільки висока популярність фільму обумовлена не лише цікавим сюжетом, але і самим героєм, якого грає Крейг. Якщо при Пірсі Броснане, дохід не перевищував 400 млн доларів, то з приходом Крейга доходи зросли в два рази. Нині Деніел Крейг очолив 4 частини Бондіани, але ходить також слух про те, що в 25 частини головну роль очолить також він. Це і не дивно, так як з його приходом фільм став ще більш популярним.

Хто буде режисером 25 епізоду Бондіани

Фільм Бонд 25 (2019): дата релізу та найсвіжіші новини про зйомкиДеніел Крейг дав згоду зіграти в 25 епізоді популярної кіноновели, якщо в режисерському кріслі буде сидіти Дені Вільньов, який замінить Сема Мендеса. Була організована зустріч постановника наступної частини з продюсерами, якими будуть Майкл Вілсон і Барбара Брокколі.

Причина, чому Крейг рекомендує на посаду режисера Вільньова, не уточнюється, але, найімовірніше, це обумовлено тематикою, якою керується Вільнев. Одним з популярних проектів Вільньова є бойовик кримінального нахилу під назвою «Вбивця». Крім того, режисер спеціалізується на психологічних драмах, але поки ніяких деталей не розголошується. Причиною може послужити той факт, що Вільнев вміє уявляти яскраві жіночі образи у своїх картинах, чого власне і не вистачає після відставки Джуді Денч. Популярна кинофраншиза дуже потребує подібному образі.

Читайте також:
День матері в листопаді 2019 року

Не відомо також, ким буде представлена Бондіана, так як крім багатьох голлівудських кіностудій, на кинофраншизу поклала око гігантська компанія Apple. Не виключено, що ювілейний епізод вийде під знаком «яблука», що дозволить підвищити рейтинг компанії і збагатити світового фінансового гіганта.

Коли вийде 25 епізод про Джеймса Бонда

Фільм Бонд 25 (2019): дата релізу та найсвіжіші новини про зйомкиЧергова частина про Джеймса Бонда вийде на екрани в 2019 році 8 листопада. Про це було офіційно оголошено 24 липня виданням «Variety co». Назви для нової картини про Бонда поки ще не придумано, власне, як і самого сюжету.

Одна з продюсерів Барбара Брокколі, яка буде очолювати 25 епізод, домовилася з співачкою Адель про те, що вона заспіває нову пісню для прем’єри фільму. Адже її пісня, яка була написана для фільму «Координати Скайфолл» перемогла у премії «Золотий глобус» і «Греммі».

Цікаво знати! За офіційними даними після виходу прем’єри фільму «Спектр», Деніел Крейг заявив про те, що швидше переріже собі вени на руках, ніж зніматиметься у наступному фільмі “Бондіани”. Можливо це якось пов’язано з розбіжностями головного актора з режисером Семом Мендесом.

Варто також нагадати, що до Крейга, роль агента британської розвідки М16 очолювали: Шон Коннері, Роджер Мур, Тімоті Далтон, Джордж Лезенбі і Пірс Броснан. Касові збори за всі епізоди кінофраншизи склали понад 13 млрд. доларів.

Цікаві відомості про Бондіані

Сценарій для нового епізоду фільму про Джеймса Бонда довірять написання для Ніла Первіса і Роберта Уейда. Вони ж писали сценарій для останніх шести картин Бондіани, які грали Пірс Броснан і Деніел Крейг.

Деніел Крейг, незважаючи на свої заяви про відсутність бажання грати в черговий частини Бондіани, все ж очолить Джеймса Бонда. Про це стало відомо після того, як Крейгу запропонували гонорар у 150 млн. доларів. Якщо в ролі Джеймса не буде Крейга, то ходять чутки, що його можуть замінити Томом Харді або Эйданом Тернером.

Читайте також:
Новинки БМВ (BMW) 2019 модельного року

У 2012 році картина «Координати Скайфолл» викликала справжній фурор не тільки в Британії, але і по всьому світу. Цей фільм став одним з найпопулярніших і найбільш касових за всю історію Британії. Однак незабаром його переплюнула кинофраншиза про зоряних галактик під назвою «Зоряні війни: Пробудження сили».

Мало кому відомо про те, що популярний актор в ролі Джеймса Шон Коннері, який очолював Бондіану ще в 60-х роках, вирішив остаточно піти після фільму «Живеш тільки двічі», проте продюсери йому пообіцяли максимальний гонорар за зйомки, який перевищував 1,25 млн. доларів. Якщо порівнювати з нинішнім обіцяним гонораром Крейга в 150 млн. доларів, то можна оцінити в яку сторону рухається кинофраншиза.

Фільм Бонд 25 (2019): дата релізу та найсвіжіші новини про зйомкиДжордж Лезенбі зіграв лише в одному фільмі про Бонда, так як в процесі зйомок він посварився з продюсерами. Інші джерела стверджують, що головною причиною відмови від подальших зйомок є те, що йому запропонували підписати контракт на наступні 7 частин. Він відмовився, бо не вірив, що в 70-х роках історія про агента буде ще актуальною. Після відходу з фільму Роджера Мура, роль спецагента була запропонована Пірсу Броснану і Тімоті Далтону. Пірс Броснан відмовився від ролі, оскільки брав участь в іншому проекті, але незабаром повернувся і очолив Бондіану з 1995 року по 2002 рік.

На завершення необхідно відзначити, що сюжет для нового епізоду ще не написаний, але вже обговорюються ідеї. Сценарій почне писатися тільки після того, як буде прийнято рішення про те, хто ж буде ворогом Бонда. З кожним черговим епізодом сценаристи придумують нові ідеї, прагнучи виключити повторення сюжетів. З кожним разом таких ідей стає все менше, а значить, завдання ускладнюються. Нам залишається тільки сподіватися, що чергова частина Бондіани буде не менш захоплюючою, ніж «Скайфолл».

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021