День святого Валентина в 2018 році

Всесвітньо відомий, шанований у різних країнах і традиції свято закоханих, ніколи не був однозначним. День святого Валентина підносять і критикують, забороняють і використовують у корисливих цілях, однак бажання перейнятися піднесеним духом долає будь-які перепони і з кожним роком охоплює все більшу аудиторію. Неважливо, якого числа пояснюватися у почуттях, але ця дата вважається найбільш підходящою. Залишається лише зібратися з духом і підготувати найтепліші привітання. Нехай 2018 рік з’єднає як можна більше палаючих сердець!

День святого Валентина в 2018 році

ЗМІСТ
 • Любові всі віки покірні
 • Интерамнский романтик
 • Цікаві факти про свято
 • 14 лютого на мові зірок
 • День святого Валентина: заборонені дари

Любові всі віки покірні

День святого Валентина в 2018 році

Квіткові, ласі і картонні валентинки, а також вироби з коштовностей та інші символи серцевої прихильності поспішають у всі кінці планети напередодні Дня закоханих. Їх завдання встигнути до 14 лютого. У найсуворіший місяць зими пов’язані високими почуттями люди, незалежно від віку, рангів і станів, поспішають розповісти про свої емоції, висловивши їх в яскравих словах, вчинках і привітання.

У Росії, як і в багатьох інших країнах, дата цього, так і не визнаного церковною владою свята, фіксована. Він носить світський характер і не передбачає офіційного вихідного. У 2018 році свято випадає на середу, а значить, саме час прикрасити буденну суєту казковим вечерею, адже чарівні вечори – одна із непорушних традицій 14 лютого.

Интерамнский романтик

День святого Валентина в 2018 році

Багатовікова історія свята сповнена протиріч. В його основі лежать кілька переказів. Найбільшу популярність отримала легенда про християнського священика Валентина.

Читайте також:
Що подарувати на Новий рік 2018 мамі

У 3 столітті н.е. Стародавній Рим зробив ставку на розширення меж. Тодішній правитель великої імперії Клавдій II вишукував будь-які можливості зміцнити армію. Сама царствена особа здогадалася заборонити солдатам одружуватися на благо переможних битв або один з радників напоумив, про це джерела мовчать. Зберігся лише сам факт заборони і чутки про молодого служителе интерамнской церкви, який таємно вінчав легіонерів за що прийняв мученицьку смерть 14 лютого.

Цікаві факти про свято

День святого Валентина в 2018 році

Дослідники досі не можуть довести правдивість легенди про протистояння тирана і святого само, як і спростувати. За довгий час існування легенда обросла подробицями, серед яких особливе місце займає історія кохання самого поборника одружень. В очікуванні страти мученик не тільки гідно переносив тортури, але і встиг загорітися почуттями до дочки одного з наглядачів. Його чуттєве послання з підписом «Твій Валентин» стало прототипом головного символу свята – валентинки. Більшість шанувальників урочистості впевнені, що:

 • 14 лютого – найкраща дата для весілля і сватання.
 • У День закоханих прийнято ворожити на судженого (Великобританія).
 • Поздоровляти слід не тільки других половинок, але і всіх навколо.

Незважаючи на народне визнання, свято відзначають скрізь по-різному, а в деяких країнах він взагалі перебуває під суворою забороною. В основному це держави, де панує Іслам, але є і такі, де Валентинів день не визнають самі громадяни, а також з релігійних причин:

 • Саудівська Аравія і Іран;
 • Пакистан та Індонезія;
 • Малайзія, Індія.

У Шотландії на День закоханих не одружуються і не вінчаються. Відзначає урочистість тільки «холоста» частина населення. Фіни вшановують тільки жінок. У них ця дата те саме 8 Березня.

14 лютого на мові зірок

День святого Валентина в 2018 році

Святкова дата в гороскопі на 2018 рік не відповідає своєму амплуа. Представниці прекрасної статі в цей день будуть схильні до капризів, а чоловіки – розсіяні і неврівноважені. Всесвіт ніби вирішила створити ідеальні умови для сварок і розставань. Протистояти підступним зірок зможуть тільки ті, хто впевнений у своїх почуттях.

Читайте також:
Хто буде президентом Російської Федерації у 2018 році

Астрологи рекомендують закоханим уникати зайвого пафосу. Небеса слухають лише щирим. Піднесених поривів чуже позерство, тому в цей день не варто:

 • купувати занадто дорогі подарунки;
 • влаштовувати публічні вистави;
 • вдаряться у всі тяжкі, формулюючи патетичні визнання.

Надмірна комерціалізація свята підігріває азарт і пристрасті, але це не означає, що потрібно з головою кидатися в шопінг. Згідно зібраним по всьому світу статистичними даними, найбільшою популярністю серед закоханих пар користуються:

 • звичайні валентинки;
 • солодкі презенти;
 • романтичні трапези.

Вітання від і для закоханих – це завжди щось особливе, що вимагає частинки душі і цнотливості. Залишається дотримати це правило і знак уваги назавжди залишиться у милому серці.

День святого Валентина: заборонені дари

Для жінокДля чоловіківКухонне начинняКвіти та солодощіПобутова технікаКраватки, шкарпетки, білизна, крім еротичногоКосметикаОдеколони, дезодоранти і інші засоби гігієниКнигиГодинник і дзеркалаГвоздикиДомашні твариниТапочки і рушникиСтатуетки, іграшки

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021