День цивільної авіації в 2018 році. Якого числа

За словами організаторів свята, День цивільної авіації 2018 буде відзначатися на найвищому рівні. І це не дивно, адже від роботи вітчизняних льотчиків залежить не тільки надійний пасажирський трафік, але і діяльність багатьох державних структур, що забезпечують різні соціальні потреби населення Росії.

День цивільної авіації в 2018 році. Якого числа

ЗМІСТ
 • Працю, гідний поваги
 • Якого числа відзначають День цивільної авіації?
 • Організація святкових заходів

Працю, гідний поваги

День цивільної авіації в 2018 році. Якого числа

Професія цивільного пілота не так легка і проста, якою може здатися на перший погляд. Для того, щоб керувати пасажирським лайнером льотчик повинен володіти не тільки міцним здоров’ям, холоднокровністю і чудовою координацією рухів, але й володіти глибокими знаннями в області механіки, фізики і аеродинаміки. Враховуючи дані фактори, можна сміливо сказати про те, що пілоти цивільних авіарейсів – це високоосвічені, сміливі та відповідальні люди, здатні знайти вихід з будь-якої непередбаченої ситуації.

Не багато хто замислюється про те, що цивільна авіація – це не тільки добре підготовлені пілоти і красиві сучасні лайнери, але ціла галузь народного господарства, яку обслуговує професійна команда механіків, конструкторів, диспетчерів, заправників, метеорологів і фахівців з електроніки. Всі ці люди заслуговують щирої поваги і пошани не тільки від мільйонів повітряних пасажирів, але і від державних властей.

Якого числа відзначають День цивільної авіації?

День цивільної авіації в 2018 році. Якого числа

Своєю датою свято зобов’язаний грандіозного для СРСР події – створення першої в соціалістичній державі цивільної авіації. У сучасної Росії нічого не стали змінювати і день 9 лютого, як і раніше, є особливим для кожного працівника аэровоздушной галузі.

Організація святкових заходів

День цивільної авіації в 2018 році. Якого числа

Незважаючи на те, що в Росії День цивільної авіації не є подією державного значення, у багатьох містах країни пройдуть урочисті корпоративні заходи, в яких візьмуть участь не тільки керівники і співробітники провідних вітчизняних авіакомпаній, а також популярні артисти, відомі громадські та політичні діячі. Їх привітання стануть найкращим подарунком для тих, хто вірно працює на благо російського народу.

Читайте також:
Новорічний стіл в рустикальному стилі - 24 ідеї

Зміст багатьох російських телеканалів також буде відповідати тематиці свята. В цей день мільйони російських телеглядачів зможуть побачити легендарні радянські і зарубіжні стрічки різних років, присвячені відважним льотчикам:

 • «Міміно» (1978 р.);
 • «Екіпаж» (1979 р.);
 • «Кандагар» (2010);
 • «Авіатор» (2004);
 • «Перл Харбор» (2001).

Варто нагадати і про те, що 9 лютого 2018 року випадає на п’ятницю, а це значить, що після напруженого робочих буднів багато працівників авіаційної сфери зможуть повноцінно відпочити, відзначити своє професійне свято і насолодитися товариством близьких людей. Зрозуміло, така можливість буде надана далеко не всім співробітникам авіакомпаній – деякі з них в цей час будуть перебувати високо і далеко від своїх домівок. Таким людям хочеться окремо побажати легкого рейсу і благополуччя в їх непростій і відповідальній роботі.

Цікаві факти:

 • кількість аеропортів в Москві: 6 (Шереметьєво, Внуково, Остафьєво, Домодєдово, Биково, Центральний аеродром їм. М. Фрунзе);
 • найбільший аеропорт РФ: Шереметьєво (Москва);
 • пасажиромісткість лайнери Іл-62: 168 осіб;
 • найдорожчий сезон повітряних перельотів в Росії: грудень – січень.

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022