Чемпіонат Європи з фігурного катання в 2018 році. Де пройде, розклад

Цей вид спорту поєднує і дух змагання, і видовищність, і віртуозність, і артистизм. Чемпіонат Європи з фігурного катання 2018 – подія, якої чекають всі російські вболівальники, адже пройдуть змагання в Москві.

Чемпіонат Європи з фігурного катання в 2018 році. Де пройде, розклад

ЗМІСТ
 • Коли і де буде проходити чемпіонат
 • Країни – учасники Чемпіонату Європи з фігурного катання

Коли і де буде проходити чемпіонат

Чемпіонат Європи з фігурного катання в 2018 році. Де пройде, розклад

У період з 15 по 21 січня (попередній розклад) столиця Росії буде приймати кращих фігуристів Європи. Раніше турнір проводився в Москві в 1965 році. Член ради ISU (Міжнародного союзу ковзанярів) Герман Панов зазначив, що незважаючи на серйозні заявки від інших міст, наприклад від Загреба, Москва витримала конкуренцію і перемогла. Заступник міністра спорту заявив, що Чемпіонат Європи в 2018 році стане особливим з огляду на те, що буде проходити буквально перед стартом Олімпійських ігор у Пхенчхані.

Спортсмени вважають, що близьке «сусідство» строків проведення Чемпіонату Європи та Олімпіади – 2018 – хороша передолімпійська «проба льоду». Однак будь-які змагання – це ризик травм, тому є ймовірність, що провідні фігуриста можуть пропустити участь у Чемпіонаті Європи.

Палац спорту для проведення ЧЄ – 2018 поки не обраний. Арена «Мегаспорт» розглядається як найбільш ймовірне місце майбутнього турніру. Міністр спорту Ст. Мутко заявив під час зустрічі з фигуристками Е. Медведєвої і А. Погорилой: «Перед Зимовою Олімпіадою в Москві відбудеться чемпіонат Європи з фігурного катання. Вибирайте самі, на якій арені вам хочеться виступати. Раз подобається «Мегаспорт», то будемо розглядати цей палац спорту». Крім «Мегаспорту» для проведення змагань можуть бути запропоновані «Лужники» і «Олімпійський».

Читайте також:
Що має бути на новорічному столі в 2018 році Собаки

Країни – учасники Чемпіонату Європи з фігурного катання

Чемпіонат Європи з фігурного катання в 2018 році. Де пройде, розклад

Крім фігуристів з країн Європи — членів ISU, в турнірі беруть участь спортсмени:

 • Азербайджану.
 • Вірменії.
 • Грузії.
 • Ізраїлю.
 • Туреччини.
 • Кількість виставлених від кожної країни спортсменів визначили підсумки Чемпіонату Європи 2017.

  Представництво по країнамНаціональні федерації, представляють три учасникаНаціональні федерації, які представляють по два учасникаРосія (чоловіки, жінки, пари, танці), Італія (жінки, танці), Франція (пари, танці)Іспанія (чоловіки), Франція (чоловіки, жінки), Італія (пари), Ізраїль (чоловіки, танці), Бельгія (чоловіки, жінки), Данія (танці), Німеччина (чоловіки, жінки, пари), Швеція (жінки), Польща (танці), Україна (танці), Грузія (чоловіки), Латвія (чоловіки), Словаччина (жінки), Угорщина (жінки), Австрія (пари), Білорусія (пари), Чехія (пари)

  Склад збірної Росії буде опублікований на офіційному сайті Федерації фігурного катання. До речі, президент Федерації А. Горщиків так прокоментував вибір ISU про проведення ЧЄ – 2018 в Москві: «Я радий, що вибір упав на нашу столицю. Вітаю з цим всіх російських любителів фігурного катання».

  Довідка: в 2014 році чемпіонат брав Будапешт (Угорщина), у 2015 – Стокгольм Швеція), в 2016 – Братислава (Словаччина), у 2017 – Острава (Чехія).

  ЧС з фігурного катання – 2018 відбудеться у Мілані або Турині – інформує офіційний сайт Міжнародного союзу ковзанярів. Змагання пройдуть 19-25 березня.

  Відео

  Чемпіонка Європи з фігурного катання 2017 Євгенія Медведєва

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021