Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новини

Багато російські ЗМІ рясніють заголовками “Буде війна в Росії в 2018 році?”. На жаль, ця тема настільки актуальна, що викликає неабияке занепокоєння у мільйонів наших співвітчизників. З вуст високопоставлених чиновників Заходу все частіше можна почути досить агресивну військову риторику. І це не тільки слова: НАТО вже сьогодні почало розміщувати свої бази і озброєння в країнах, що межують з Росією. Таке положення справ не тільки несе в собі загрозу для РФ, але і може спровокувати початок Третьої світової війни.

Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новини

ЗМІСТ
 • Думка експертів
 • Конфлікт в Україні та на Близькому Сході
 • Провісники початку Третьої світової війни
 • Війна з Росією неминуча?
 • Прогнози аналітиків і екстрасенсів на 2018 рік

Думка експертів

Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новиниЗа словами деяких авторитетних політологів, найбільш непростим відрізком для Росії буде період з 2018 по 2020 роки. Це пояснюється тим, що провідні економіки світу, а саме американська і китайська, будуть переживати чергову технологічну революцію. Промислове зростання змусить уряди Китаю і Заходу шукати нові джерела промислового сировини і ринки збуту. Конкуруючі сторони почнуть жорстку боротьбу за розподіл капіталу, що неминуче стане причиною конфліктів, які цілком можуть вилитися в повномасштабну війну.
Небезпека подібного результату буде зберігатись доти, поки США зберігають свою претензію на світову гегемонію. Зміцнення позицій Росії і Китаю на міжнародній арені певним чином змінюють баланс сил, але на цьому тлі може виникнути нова небезпека – протистояння Кремля і Піднебесної, однак, говорити про це поки рано.

Читайте також:
Нові iPhone: OLED-дисплеї в 2019 році стануть повсюдними?

Конфлікт в Україні та на Близькому Сході

Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новини

Сьогодні найбільш вірогідним вогнищем спалаху Третьої світової війни є Ірак і Сирія, де протягом декількох років США продовжують підігрівати збройне протистояння між легальним урядом та опозиційними силами, дестабілізуючи ситуацію у всьому Близькосхідному регіоні. Яскравий приклад тому Іран і Сирія. Крім того, Вашингтон не відмовляється і від активного використання технології “кольорових революцій”, які призвели до громадянської війни на Донбасі і, як наслідок, значного погіршення відносин між Росією та Україною. Перші ознаки дестабілізації вже сьогодні спостерігаються в Білорусії та Казахстані. Не варто виключати і ймовірності того, що конфлікт може розгорітися і на території самої Росії – в Татарстані або Чечні. У зоні впливу США залишається і Латинська Америка, де адміністрація Вашингтона всіма силами намагається затвердити свою тотальну гегемонію.

Провісники початку Третьої світової війни

Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новини

Провідні політологи і аналітики сходяться на думці про те, що всім світовим війнам передували певні чинники, до яких можна віднести:

 • погіршення, або повне припинення дипломатичного співробітництва між раніше дружніми країнами;
 • розрив міжнародних економічних, наукових та культурних зв’язків;
 • наростаючі конфлікти у громадянському суспільстві, пов’язана з геополітичною ситуацією в світі.
 • Війна з Росією неминуча?

  Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новини

  Повертаючись до думки провідних вітчизняних експертів, можна підкреслити їх впевненість в тому, що антиросійська риторика американських політиків є ні чим іншим, як ідейною основою Третьої світової війни. За словами аналітиків, конфлікт необхідний США для того, щоб утримати свою світову першість і запобігти такі внутрішні процеси, як:

  • скорочення бюджетних витрат;
  • зниження показників рівня життя;
  • знецінення долара.

  Безліч внутрішніх проблем і кризу в зовнішній політиці, провокують агресію американського керівництва по відношенню до ряду близькосхідних і євразійських держав. Все це повною мірою підтверджує політична стратегія нового президента США Дональда Трампа. Його численні заяви про те, що з урядами Китаю, Сирії і Росії необхідно говорити виключно з позиції сили, гранично ясно свідчать про його подальші наміри.

  Читайте також:
  Фільм «Леді Баг і Супер Кіт» 2019. Дата виходу, актори, трейлер

  Прогнози аналітиків і екстрасенсів на 2018 рік

  Буде війна в Росії в 2018 році. Думки експертів, останні новини

  Згідно заявам відомого військового експерта Валентина Василеску, США не може дозволити собі зміну свого колишнього геополітичного курсу, так як це може загрожувати втратою їх чільного статусу в світі. Після проваленого плану ослаблення Росії з допомогою конфлікту на Донбасі та економічних санкцій, Вашингтон спробує загострити відносини Кремля з Прибалтійськими та Скандинавськими країнами. З цією метою сьогодні продовжує нагнітатися істерика з приводу уявної “агресією Росії” по відношенню до Латвії, Норвегії, Фінляндії, Швеції і Данії. Тривожні сигнали про можливий конфлікт Москви з державами Північної Європи спостерігалися на останній зустрічі делегацій Скандинавських країн, на якій їх голови оголосили нашу країну “загрозою” для збереження миру і стабільності на європейському континенті.

  Перераховані фактори свідчать про те, що дипломатичні відносини Росії з Америкою і країнами Євросоюзу залишаються вкрай напруженими.

  Сьогодні своїми прогнозами про майбутнє Росії діляться екстрасенси з різних країн світу, однак, найбільш деталізоване бачення майбутніх подій належить відомої болгарської ясновидиці Ванги. Знаменита віщунка говорила про те, що світова війна розпочнеться на Близькому Сході, в результаті якої загине значна частина населення планети. Однак, для Росії Ванга передбачила не настільки сумну долю. У світовому протистоянні Росії вдасться вистояти, після чого її очікує стрімке економічне зростання і лідерство на світовій арені.

  Незважаючи на досить сумні прогнози аналітиків і екстрасенсів, людство зберігає надію на те, що політикам все ж вдасться знайти компроміс, який дозволить уникнути Третьої світової війни.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021