27 бізнес-ідей 2018-2019 дозволять вдало відкрити свою справу

У багатьох людей, що працюють за наймом, складається враження про те, що їх начальство намагається економити на зарплатах, хоча й володіє засобами. Багато хто лає своє керівництво і всю компанію в цілому, одночасно мріючи створити власний бізнес. При цьому вони не вживають конкретних дій або вже втрачають бажання на стадії вибору галузі діяльності. Бізнес-ідеї 2018-2019 допоможуть вибрати вірний напрямок руху, але перед цим варто провести аналіз власних можливостей, переваг, справжньої мети і багато чого іншого.

Загальні тенденції бізнесу на 2018-2019 рік

У більшості випадків при правильній організації і з вивіреним бізнес-плану здатна дати дохід будь-яка слушна ідея. Вона не обов’язково має бути якийсь новаторської — необхідна лише затребуваність. Простим прикладом може служити старт магазину сонячних батарей — вони вже існували і 10 років тому, але тоді попит на них був мінімальний. Зараз це досить непоганий варіант для бізнесу.

27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуІснує маса розумних ідей, реалізованих раніше, але актуальні і зараз. Багато залежить і від розташування бізнесу, і від самої ідеї, і від вкладень. Також на «везіння» бізнесу впливає матеріальне становище потенційних споживачів та його взаємозв’язок з ціновою категорією товарів або послуг. Ще одним фактором є затребуваність конкретної пропозиції у обраному місці.

Умовно, це виглядає так — навіть якісно продуманий бізнес з організації кав’ярні в сільській місцевості навряд чи принесе великий прибуток. Так само як і продаж в елітному міському торговельному центрі сільськогосподарського інвентарю. У той же час кав’ярня в центрі міста при правильній організації стане високоприбуткової, як і продаж лопат на сільгосп ярмарках і аналогічних ринках.

При цьому необхідно враховувати загальний напрямок бізнесу щодо сучасних реалій. Зараз є ряд критеріїв, здатних вже на перших порах допомогти становленню та розвитку власної справи. При виборі ідеї варто спиратися на такі критерії:

 • Простота вибору і отримання.
 • Своєчасність пропозиції.
 • Унікальність товару або послуги.
 • Сервіс і загальна швидкість обслуговування.
 • Сучасний бізнес може бути організований і в традиційних нішах, але необхідно враховувати загальну динамічність життя, цінову і асортиментну пропозицію, конкуренцію і мінливі тенденції. Навіть простий магазинчик з чаєм та кавою повинен враховувати «моду» на напої — актуальність міцної кави змінюється любов споживачів до зеленого чаю, штучні ароматизатори витісняє бажання натуральності, а цінова категорія залежить від найближчих споживачів. Потрібно своєчасно реагувати на попит товарів і послуг — це один з важливих чинників вибору бізнес-ідеї 2018-2019.

  Особливості вибору підходящої бізнес-ідеї

  27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуНайважливішим критерієм вибору виду майбутнього бізнесу є готовність підприємця до отримання нових знань. Якщо тема ідеї не цікава, то дізнаватися щось про неї не буде бажання. Неважливо, чи будуть це бізнес-ідеї 2018-2019 або задумки минулих років, при виборі потрібно орієнтуватися не на максимальну прибутковість і швидку окупність, слід спиратися на власні уподобання, підкріплені правильними розрахунками.

  Читайте також:  Модні стрижки на середні волосся 2018 краща фото добірка

  Якщо обрана ідея обіцяє бути прибутковою, але до неї «не лежить душа», то ймовірність неправильно прийнятих рішень або їх несвоєчасність сильно підвищується. Це здатне привести до повного руйнування бізнесу або різкого зниження прибутку. Тому найпершим і найбільш важливим буде критерій бажання займатися таким видом діяльності.

  Окрім цього, варто врахувати наступне:

  • своєчасність;
  • споживчий попит;
  • відношення попиту до пропозиції;
  • сезонність або цілорічного;
  • потенційне масштабування бізнесу;
  • психологію майбутніх покупців або клієнтів;
  • власні можливості по створенню сприятливих умов.

  Варто розуміти, що п’ятий продуктовий магазин в 1 кварталі навряд чи залучить багато покупців, а єдина перукарня на кілька будинків здатна принести непоганий дохід. Також необхідно пам’ятати, що в сільській місцевості люди звикли бачити товар, а не вибирати його за каталогами. Ще важливо при виборі бізнес-ідеї 2018-2019 враховувати актуальність — сезонна точка з продажу насіння принесе дохід тільки у весняний період, а елітні товари за високими цінами можна продавати не скрізь, навіть якщо вони унікальні.

  Ідеї для малих міст та сільської місцевості

  27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуНаселені пункти з малою кількістю жителів тільки на перший погляд не підходять для ведення бізнесу. Навіть у маленьких селах є можливість проявити свої підприємницькі здібності. Кінцеве одержання доходу може бути і не в самому селищі — достатньо організувати справу з поставками через посередників в міські магазини або працювати віддалено.

  Ще багато років будуть актуальними такі форми підприємництва у селах:

 • Приїжджає ветлікар.
 • Виїзна перукарня.
 • Доставка товару на замовлення з міста.
 • Виготовлення виробів з лози, дерева.
 • Вирощування грибів, їх заготівля, пакування.
 • Вирощування овочів, зелені і молочної продукції.
 • Більшість цих ідей лежать на поверхні і досить прості в реалізації. Основна складність полягає в організації залучення клієнтів і пошуку ринку збуту. Помилки в цих моментах можуть призвести не просто до зниження доходів, але і до загальної збитковості власного справи. При правильному підході такі примітивні, але актуальні види діяльності здатні принести гарний прибуток. Крім цього, можна в сільській місцевості організувати бізнес на особистій зайнятості або скористатися якоюсь універсальною ідеєю, придатний для реалізації як у селі, так і у великому місті.

  Бізнес для середніх і великих міст

  Мало кому в умовах великого міста прийде ідея організовувати виїзну перукарню або створювати в його центральному районі теплиці по вирощуванню зелені. Перший варіант просто неактуальне, а для другого більше підійдуть хоча б околиці міста. Серед різних видів діяльності, є ті, які можна здійснити тільки у великих населених пунктах. Саме такі бізнес-ідеї 2018-2019 і варто розвивати у великих містах.

  27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуВони можуть бути цілком буденними або незвичайними:

 • Кадрові бюро.
 • Ріелтерські послуги.
 • Клінінгові агентства.
 • Клуб швидких знайомств.
 • Туристичні агентства.
 • Послуги незвичайних побачень.
 • Служба по догляду за літніми людьми.
 • Організація послуг ведення домашнього господарства.
 • Організація гарячого харчування для різних компаній.
 • Доставка продуктів харчування та інших товарів на будинок.
 • Центр зберігання і видачі товарів з інтернет-магазинів.
 • Читайте також:  Макіяж на Новий рік 2019 - покрокова інструкція та фото-ідеї

  Умовно бізнес-ідеї для початку своєї справи у великих містах часто можна поділити на декілька груп — прямі або посередницькі послуги і мале виробництво. Торгівля в чистому вигляді без виробництва є звичайним посередництвом між постачальником або виробником і кінцевим користувачем. До посередницьких послуг можна віднести роботу ріелторів, турагентів, кадрових бюро, клубів знайомств і діяльність центрів видачі. Клінінг, організація побачень та інші послуги є прямими. З виробництва найбільш актуальним і не вимагає великих фінансових вливань варто відзначити забезпечення гарячим харчуванням невеликих приватних компаній.

  Будь-який з перелічених видів діяльності може залишитися малим підприємством або ж перетворитися у велику компанію з тисячами задоволених клієнтів. Це ж стосується і бізнес-ідей 2018-2019, спочатку забезпечують самозайнятість.

  Ідеї для особистої зайнятості

  Крім створення малого і середнього бізнесу можна організувати власну справу заради самозайнятості. Багатьох приваблює така форма роботи із-за відсутності начальства і можливості самостійно організовувати свій час. В той же час ця різновид бізнесу може принести непогані доходи і в майбутньому розвинутися у велику компанію.

  27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуДо таких ідей можна віднести наступне:

 • Послуги фотографа, відеооператора.
 • Організація і проведення урочистостей.
 • Виїзні послуги візажиста, перукаря.
 • Штучне виробництво тортів без барвників і консервантів.
 • Виробництво домашніх заготовок, напівфабрикатів або гарячих обідів.
 • Найбільш несподіваною, і при правильній організації прибутковою, є остання ідея — варто знайти ринок збуту і солоні огірочки-помідорчики з домашніми котлетами-пельменями будуть приносити пристойний дохід. Також можна знайти людей, які займаються доставкою гарячого харчування в невеликі компанії і забезпечити їх «товаром» гідної якості. В цьому випадку виходить якесь партнерство — одна сторона займається виробництвом, а інша забезпечує реалізацію.

  Виробництво тортів на замовлення зараз стає все більш перспективним — багато хто вже встигли оцінити і полюбити смак справжньої випічки, не містить штучних ароматизаторів, стабілізаторів та інших хімічних добавок. При цьому для запуску такого виду бізнесу досить пригостити своїми тортиками знайомих і запропонувати їм запросити друзів на безкоштовну дегустацію. Висока якість продукції відразу ж дозволить обзавестися першими клієнтами, а «ходяча реклама» незабаром приверне нових любителів тортів.

  Одночасно простою і складною є сфера урочистостей і супутніх послуг. Виїзні перукарі і візажисти, декоратори і ведучі, оператори і фотографи можуть за короткий час заробити пристойну суму. При цьому в таких галузях досить висока конкуренція, тому перші кроки бізнесу стануть не найшвидшими. Якщо ж якість надаваних послуг буде високим або по-особливому унікальний, то клієнтська база почне зростати з кожним проведеним, знятим або оформленим заходом.

  Універсальні ідеї

  27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуЄ ідеї, можливі для здійснення будь-якої точки світу, лише б там був інтернет. Ця тенденція повсюдна, тому ті, хто в силах організувати такий бізнес, воліють не зациклюватися на фізичному місці. Серед таких ідей є ті, які підійдуть творчим людям або ж ті, що будуть до смаку особам з розважливим розумом і високим рівнем організованості.

  Читайте також:  Змієносець - Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана), повна версія

  Все це можна віднести до сфери інтернет-бізнесу. Причому 4 ідеї з них вимагають настільки мінімальних початкових витрат, що 2 з них можна запустити витративши кілька сотень рублів з зарплати, а для двох інших знадобиться трохи більше грошей. При цьому мова йде про невеликих витратах тільки в тому випадку, якщо починаючий підприємець готовий витратити багато власного часу і стане старанно вивчати необхідну інформацію. Також запуск такого виду бізнесу можливий і з залученим капіталом — початкову роботу може виконати найманий працівник або фрілансер.

  В якості віддаленого бізнесу варто виділити:

 • Канал на YouTube.
 • Дропшиппинговый сайт.
 • Інформаційний сайт або блог.
 • Студія контенту або різних вебуслуг.
 • Повноцінний інтернет-магазин з великим асортиментом.
 • Найбільш простим у реалізації, а в ряді випадків ще й майже без вкладень, будуть ідеї свого каналу, персонального сайту і організація продажів по системі дропшиппинга. У першому випадку потрібна відеокамера, фантазія і трохи завзятості. За хостинг і домен не потрібно платити при створенні свого каналу на YouTube, важливо лише проявити творчі нахили і розібратися в зйомці, монтажі і «заливання» відео.
  Для дропшиппинговых продажів, як і для персонального сайту або блогу, потрібно оплатити хостинг і вибрати домен. Ці напрямки вимагають особистих зусиль щодо пошуку інформації — у першому випадку потрібні постачальники, а в другому — дані для наповнення сайту контентом.

  Студію по створенню сайтів, їх дизайну та наповнення інформацією можна втілити в життя, не вміючи робити що-небудь з цього. Достатньо мати знайомих з подібними навичками або навчитися делегувати завдання фрілансерам. Це можуть бути комплексні послуги або окремий напрямок — важливо знайти замовників. Вкладення теж не дуже великі — домен, хостинг, сам сайт і реклама. На перших порах цього буде достатньо, а при вдалому розвитку подій імовірний найм додаткового персоналу і більш яскрава рекламна компанія.

  27 бізнес ідей 2018 2019 дозволять вдало відкрити свою справуНайбільш трудомістким з одночасним великим фінансовим вливанням є інтернет-магазин. Це не найпростіша бізнес-ідея 2018-2019, якщо за її реалізацію береться новачок. Потрібні досить великі суми грошей, найманий персонал і найвища організація робочих процесів. Таке під силу досвідченим підприємцям, новачкам ж варто почати з дропшиппинга, щоб в майбутньому спробувати створити свій інтернет-магазин, в його класичному значенні.

  Всім підприємцям-початківцям варто пам’ятати, що наявність труднощів не залежить від вибору бізнес-ідеї. Деякі проблеми і шорсткості будуть у будь-якому випадку, важливо знати це і не панікувати, зберігаючи спокій і продуктивність. У той же час правильний вибір ідеї для бізнесу — це вже величезний ривок вперед на шляху до успіху.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021