2019 рік якого знака | під яким знаком зодіаку

За східним календарем кожен рік знаходиться під заступництвом одного з 12-ти тварин, знак зодіаку 2019 року – це рік Жовтої Свині (або Земляного Кабана). Саме цей знак завершує цикл календаря, який у 2020 році буде відкривати Білий Пацюк. Тому завдання Свині полягає у підведенні підсумків, усунення конфліктів і в налагодженні стосунків, щоб гідно закрити дванадцятирічний цикл. Давайте більш детально розглянемо характеристику цього знака, його позитивні і негативні риси, сильні та слабкі сторони, і що чекає представників цього знака в 2019 році.

2019 рік якого знака | під яким знаком зодіаку

Під яким знаком зодіаку буде 2019 рік?

Рік Жовтої Свині може принести нам як позитивні емоції, так і деякі труднощі – все залежить від бажання і прагнень кожної людини. Свиня – тварина добродушне і позитивне, але, в теж час, надміру цікаве і активне, а це вже загрожує виразно роду проблемами. Давайте спробуємо розібратися в її якості.

Сильні сторони. Чого не відняти у Свині, так це її чесності і господарності. Це вірне і добру тварину, вірне і справедливе, вона з оптимізмом дивиться на життя, завжди готова піти на компроміс, їй без найменших сумнівів можна довіряти. Жовта Свиня за мир в усьому світі і дуже погано переносить навіть найменші конфлікти, не сприймає брехні і лицемірства, любить чесних людей і сама відданий друг. Вона дуже турботлива і шалено обожнює своїх дітей, виховувати їх добрими, порядними людьми.

2019 рік якого знака | під яким знаком зодіаку

Слабкі сторони. Як відомо, ідеалу в природі не існує, і у Жовтій Свині є свої негативні якості. До них відноситься «осляче» впертість – якщо вона впевнена в своїй правоті, то буде відстоювати свою точку зору до переможного кінця. Також Свиня славиться мінливістю характеру, її настрій може змінюватися по кілька разів на дню. Вона егоїстична і часом настільки лінива, що зрушити її з місця нереально. Живе тільки сьогоднішнім днем, не озираючись на минуле і не заглядаючи в майбутнє.

Читайте також:
Мультфільми 2021 року: список найбільш очікуваних новинок, дати виходу

Характеристика роки Жовтої Свині

Це тварина, знак зодіаку 2019 року, відрізняється урівноваженістю, наполегливістю, самовідданістю і практичністю. Саме тому наступний рік обіцяє бути продуктивним у всіх відносинах. Багатьох цікавить, в першу чергу, любов і кар’єрне зростання. Знак зодіаку Жовтої Свині дає найбільш багатообіцяючі прогнози.

2019 рік якого знака | під яким знаком зодіаку

Любов і відносини. 2019 рік обіцяє повну гармонію між чоловіком і жінкою, коли на зміну бурхливим пристрастям приходить довіру. Закоханим парам доведеться по-новому глянути один на одного і відкрити в собі найкращі сторони. Ну а тим, хто досі перебуває в пошуку своєї половинки, потрібно бути готовим до нових і цікавих знайомств. «Ваше щастя – у ваших руках», каже Свиня, знак зодіаку за гороскопом 2019 року. Потрібно тільки проявляти ініціативу, стати більш товариськими, відкритими.

Робота та кар’єрний ріст. Тут знову ж таки: все залежить від наполегливість і працьовитості кожної людини, і Жовта Свиня, як одна із самих добрих тварин, буде в цьому допомагати. Однак вона радить не зариватися в індивідуальну діяльність, а сконцентрувати увагу на спільній роботі всього колективу, або розглянути варіант партнерства. Так більше шансів реалізувати нові проекти. Крім того, Свиня рекомендує нікому не відмовляти в підтримці: пам’ятайте, що в скрутну хвилину і вам протягнуть руку допомоги.

Плюси і мінуси людей, народжених у рік Свині

Як і у всіх людей, у тих, хто народився в рік Жовтої Свині (або Земляного Кабана) у характері є свої плюси і мінуси. Ми розглянули, під яким знаком буде 2019 рік, тепер акцентуємо увагу на рисах характеру людей, народжених у рік Свині. Ми розглянемо як плюси, так і мінуси, властиві представникам цього знаку зодіаку.

Читайте також:
Місячний календар стрижок на липень 2019 року на весь місяць

2019 рік якого знака | під яким знаком зодіаку

Позитивні риси. Люди, які народилися під цим знаком, вважаються неординарними особистостями, веселими, товариськими і доброзичливими. Це чудові співрозмовники, з якими ніколи не нудно в компанії. Вони володіють чудовим почуттям гумору і поступливим характером. Їх з радістю приймають в кожному будинку і в кожній компанії, що звертаються за порадою і точно знають – люди, народжені під знаком Свині, допомоги точно ніколи не відмовлять. Це хороші друзі, вірні партнери та чудові сім’янини.

Негативні риси. Але є й інша «сторона медалі» у тих, хто народився в рік Свині. Незважаючи на те, що вони чудові співрозмовники, на ділі деякі представники цього знаку можуть бути не так начитані, як намагаються це показати. Але вони дуже вправно вміють це приховувати, майстерно пускаючи «пил в очі». Також до їх негативних рис можна віднести надмірне честолюбство, оскільки представники знаку Жовтої Свині обожнюють бути в центрі уваги і перетягувати «ковдру на себе», що не всім до вподоби.

Дивіться відео з характеристикою знака — Свиня:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021