2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

Традиційно в РФ щороку присвячують чого-небудь значимого. Зараз розглядаються варіанти на наступний рік. Висунуто кілька ініціатив. 2018 рік чого оголошений в Росії громадяни країни дізнаються після виходу указу президента.

2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

ЗМІСТ
 • Рік єдності російської нації
 • Рік громадянської активності та волонтерства
 • Рік театру
 • Рік Солженіцина
 • Рік вітчизняного балету

Рік єдності російської нації

2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

Керівник Асамблеї народів РФ з радістю відзначила, що ініціатива оголосити 2018 «Роком єдності народів Росії» була підтримана Ст. Путіним на засіданні в Астрахані міжнаціонального ради. «Дуже приємно, що Володимир Володимирович у заключній промові підкреслив, що підтримав нашу ініціативу», — сказала Смірнова.

Вона сподівається, що національні об’єднання з радістю сприйняли повідомлення президента. Світлана Смирнова нагадала, що в Росії зареєстровано 193 національності – величезний потенціал.

Рік громадянської активності та волонтерства

2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

На раді «Форум дій. Регіони» до президента звернулися ЗНФ з ініціативою оголосити 2018 «Роком громадянської активності і волонтерства». При цьому була відзначена актуальність залучення людей з обмеженими можливостями в активне життя. Директор «Клубу Добровольців» підкреслив, що звернути увагу жителів країни до інклюзивним проектів саме в рік ЧС дозволить примножити активність громадян і вивести питання на нові рівні. Він зазначив: «Активності інвалідів (маломобільних груп населення) ставиться перепона із-за відсутності або недостатності досвіду інклюзивних проектів».

Волонтерські центри, хоч і проводять акції, але люди з обмеженими можливостями є лише глядачами, коли у деяких випадках могли б стати дійовими особами. «Інклюзивний клуб добровольців» – перша в країні інноваційна громадська організація, яка просуває інклюзивна соціальне волонтерство. Клуб розробляє, розвиває і популяризує методи інклюзивної практики, налагоджує співпрацю людей з інвалідністю та без, розвиває добровольчество.

Читайте також:  Гороскоп Скорпіона на 2019-й рік Свині (Кабана) - повна версія

Рік театру

2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

Міністр культури РФ Ст. Мединський зазначив, що з ініціативою оголосити 2018 «Роком театру» виступив Олександр Калягін. Це рішення дасть стимул до розвитку театрального руху в країні. Збільшення репертуару, активні гастролі також сприяють популяризації театру.

Мінкультури РФ підтримує театри на рівні 2014 року. Це сприяло збільшенню числа поставлених вистав. В поточному році планується підвищити фінансову підтримку гастролей федеральних і регіональних театрів.

Рік Солженіцина

2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

Сторіччя з дня народження дивного людини, письменника, філософа А. Солженіцина світ відзначить у 2018 році. Розробляється план пам’ятних заходів, що включають близько 90 подій, спрямованих на популяризацію творчості Солженіцина. У 2018 відкриється меморіальна квартира на Тверській у Москві, з’явиться музей письменника в Рязані. Пам’ятну дату планують відзначити в Росії і Європі.

Рік вітчизняного балету

2018 рік чого оголошений в Росії. Указ Президента

Двохсотріччя з дня народження видатного хореографа М. Петіпа може бути присвячений 2018 рік. Оголосила про це О. Голодець: «Ми вирішили ініціювати 2018, як рік російського балету і Маріуса Петіпа. Думаю, таке рішення приверне увагу до балету всередині країни і за кордоном».

В оргкомітет по проведенню ювілею увійдуть представники Франції та Росії. Заходи пройдуть по всій країні, включаючи Сахалін і Камчатку. У програму навчання планують додати теми, присвячені історії балету, творчості М. Петіпа. Ініціювала оголошення 2018 Роком Петіпа Академія ім. Ваганової.

У творчому доробку хореографа близько 60 балетів, серед яких:

 • «Дочка фараона»;
 • «Дон Кіхот»;
 • «Цар Кандавл»;
 • «Талісман»;
 • «Баядерка»;
 • «Раймонда».
Постановки Петіпа в Санкт-Петербурзі (Великий театр)1847 рік«Пахіта»1849 рік«Ліда, швейцарська молочниця»1858 рік«Шлюб у часи регентств»1859 рік«Венеціанський карнавал»1860 рік«Блакитна жоржина»

Відео

2018 може бути оголошений Роком Солженіцина

Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік для Рака

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021