Новий Лара Крофт – фільм 2018 року – дата виходу, актори, відео огляд

Новий Лара Крофт  фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд

Перезапуск популярної франшизи Tomb Raider дозволило з’явитися не тільки новій грі, але і нового кінофільму, який подарує глядачам багато чудових емоцій. Дізнаємося докладніше про Лару Крофт 2018 року.

Зміст:

 • Дата виходу фільму Лара Крофт в 2018 році
 • Опис фільму 2018 року «Лара Крофт»
 • «Лара Крофт» — актори в фільмі 2018 року — у головних ролях
 • Творці
 • Відео: Лара Крофт — огляд
 • Історія створення стрічки
 • Зйомки
 • Цікаві факти
 • Відео: Чому Лара Крофт 2018 року буде кращим фільмом серії?

Жіноча версія Індіани Джонса розпочинала власну історію на теренах комп’ютерних ігор. Tomb Raider з’явився в далекому 1996 і прикував увагу величезної кількості фанатів. Тут було багато нового і найголовнішим нововведенням був жіночий персонаж.

Взагалі, історія створення Лари Крофт має багато цікавих деталей і спочатку цей персонаж передбачався як чоловічий і дійсно як практично повна копія Індіани Джонса. Тільки ось розробники комп’ютерної гри захотіли щось більш оригінальне і вирішили додати цікавих деталей. Далі – більше і хтось звернув увагу на перевагу віддається жіночим персонажам в комп’ютерних іграх того часу, тобто в 1994-96 роках.

У результаті з’явилася Лаура Крус – відважний і привабливий археолог, латиноамериканка, яка шукає пригоди, подорожує і розплутує всілякі таємниці, пов’язані з історією, археологією і мистецтвом. Після цього творці трохи подумали і зробили героїню британкою, більше того, навіть титулованої і з високою родоводу.

Так з’явилася Лара Крофт – персонаж, який став культовим

.

На даний період Лара займає істотне простір у культурі. Зроблено чимало ігор, знято чимало фільмів з Анджеліною Джолі. Крім цього є купа фанатських робіт, різні виставки та інші тематичні твори.

Читайте також:
Росія презентувала в Парижі цікаві маршрути для туристів

На цьому тлі новий кінофільм ніяк не здається чимось надмірним. Тим більше творці Лари Крофт 2018 року обіцяють розповісти багато нового з історії героїні, зокрема про ранні роки, коли Лара тільки починала свої пригоди і заняття археологією.

Дата виходу фільму Лара Крофт в 2018 році

Новий Лара Крофт  фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд

Прем’єра фільму призначена на 15 березня 2018 року.

Опис фільму 2018 року «Лара Крофт»

На даний період подробиці сюжету особливо не розголошуються, хоча до весни 2018 року певна витік інформації в тій чи іншій мірі з’явиться і глядачі зможуть представляти собі про що буде розповідати нова картина. Зараз відомі основні герої, про яких скажімо коротко далі.

Крім цього відомо про основний локації дії – японський острів або острів поблизу від Японії, населення якого слід якимось дивним культу. Як зав’язка сюжету використовується перша справа Лари Крофт, яка нещодавно закінчила навчання або навчається в інституті і підробляє на простій роботі, хоча і може стати спадкоємицею бізнес-імперії, але в підсумку відправляється на свої перші пошуки. Таким чином глядачі зможуть дізнатися, як починалася кар’єра знаменитого археолога і ще багато цікавих подробиць зі світу даної франшизи.

«Лара Крофт» — актори в фільмі 2018 року — у головних ролях

Новий Лара Крофт  фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд

Головну роль виконає Алісія Вікандер – шведська актриса, яка знімається з 2007 року. Алісія навчалася в балетній школі має граціозною постаттю і неабиякими фізичними даними, які цілком дозволяють виконати роль атлетичною шукачки пригод.

Читайте також:
Арена - стадіон у Волгограді до ЧС з футболу 2018 року

Щодо акторського таланту Вікандер теж цілком можливо сказати багато компліментів, причому цілком заслужених. Актриса брала участь в чималій кількості цікавих проектів (Анна Кареніна, Агенти А. Н.До.Л, Спогади про майбутнє, З машини, Джейсон Борн, Дівчина з Данії) і має у власному активі Оскар, за роль в біографічній драмі.

Головним антагоністом стане батько Матіас Фогель, роль якого виконає Уолтон Гоггінс. Цей актор відомий по багатьом роботам і має суттєвий досвід у кіно. Зокрема відзначимо такі роботи як: Мерзенна вісімка, Джанго звільнений, Ковбої проти прибульців, Ультраамериканцы і безліч серіалів.

Деніел Ву виконає роль приятеля і помічника головної героїні – Лу Рена. Домінік Уест виконає у свою чергу роль Крофта старшого, який теж археолог і завдяки якому Лара, власне і придбала таку цікаву і захоплюючу професію.

Творці

Новий Лара Крофт  фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд

Чи подобається вам норвезьке кіно? Якщо подобається, то, найімовірніше ім’я Роар Утхауг не викличе подиву і буде впізнаваним. Іншим глядачам ім’я цього режисера явно нічого не говорить.

Тим не менш саме його взяли для даного проекту, хоча в межах Голлівуду режисер практично не відомий. Рівним чином маловідомою є й Женева Робертсон-Дуорет, яка відома в основному тільки по третій частині Шерлока і займеться розробкою історії для цієї картини. Хто знає, може нові творці зможуть дійсно постаратися та подарують глядачам чудовий кінопродукт.

Відео: Лара Крофт — огляд

Історія створення стрічки

На початку нинішнього тисячоліття з’явилася перша картина з Анджеліною Джолі. Через пару років другої кінофільм, який вже не викликав такого поклоніння публіки і, напевно, не сподобався навіть виконавиці головної ролі. Після сиквела Джолі заявила про розрив з цим персонажем.

Читайте також:
Що можна подарувати хлопцеві на Новий 2018 рік - ідеї та варіанти подарунків.

Далі настав період відносного затишшя, коли Лара Крофт не відтворювалася знову. Такою ситуація залишалася до 2013 року, коли з’явилося оновлення гри Tomb Raider. Причому нова гра стала не просто новинкою як такої, але і стартом перезавантаження всієї франшизи, до чого відноситься і створення нових кінофільмів.

Тепер мова йде про використання відомого персонажа, проте творці хочуть зробити історію повністю нову. Про це не раз говорилося, в нових кінофільмах перед нами постане інша Лара. Тим більше, вік актриси, яка виконує головну роль, відповідає більш раннього періоду з історії Крофт.

Як сказано раніше, над картиною будуть працювати дуже багато нових для Голлівуду людей. Цілком можливо, цей факт свідчить не про економію, а про пошук нового погляду на сучасний кінематограф.

Зйомки

Новий Лара Крофт  фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд

Зйомки картини стартували на початку 2017 року, про що повідомив режисер картини у власному инстаграме. На даний період в мережі доступні деякі кадри знімального процесу, зокрема сцени з головною героїнею, в якій Алісія Вікандер сама виконує різні трюки.

Цікаві факти

 • Не багато знають, але спочатку придуманий комп’ютерний персонаж Лари володіє не тільки ідеальними пропорціями тіла, але і титулом графині, а за гороскопом Лара – водолій.
 • Лара Крофт стала першим дійсно популярним жіночим персонажем, зараз нікого не здивуєш жінкою – головним героєм, але раніше таке було рідкістю.
 • Алісія Вікандер обожнює гри Tomb Raider.
 • Зіграти в новій картині цілком могла і Емілія Кларк, і Кара Делевінь.
 • Домінік Уест раніше грав роль батька Алісії Вікандер в іншому фільмі.

Відео: Чому Лара Крофт 2018 року буде кращим фільмом серії?


 

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021