Garrison 7 the Fallen фільм 2018 року – дата виходу, актори, відео огляд Гаррісон 7 трейлер

Garrison 7 the Fallen фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд Гаррісон 7 трейлер
«Гаррісон 7: Павший» — реліз цього австралійського бойовика призначений на 2018 рік. Рейтинг глядацьких очікувань — 92%, так що фільм обіцяє стати комерційно успішним і зайняти гідне місце в списку фантастичних бойовиків.

Зміст:

 • Сюжет фільму Garrison 7 the Fallen
 • Актори в фільмі 2018 року Garrison 7 the Fallen — у головних ролях
 • Творці
 • Історія створення стрічки
 • Цікаві факти
 • Відео: фільм Garrison 7 the Fallen — трейлер 2018 року російською мовою

Творці фільму «Garrison 7: The Fallen» не поспішають ділитися інформацією про точну дату прем’єри, але відомо, що реліз відбудеться в 2018 році.

Глядацький рейтинг очікувань цього фільму становить 92% з 100 можливих, а це означає, що творці фільму цілком можуть розраховувати на успіх.

Ще два козирі, які роблять цей фільм знаковим: інтригуючий сюжет і цікавий акторський склад.

Сюжет фільму Garrison 7 the Fallen

Дії цього фантастичного бойовика розгортається в далекому майбутньому — 3567 році. Прогрес людства зайшов так далеко, що люди подорожують між планетами, освоюють нові території. Стало відомо, що на людську расу готується напад від представників іншої раси, більш розвиненою і дуже жорстокою. Зібрана команда відважних воїнів, які відобразять атаку прибульців і зможуть врятувати людську расу від винищення. Загін очолює командир елітного спецназу, сім’я якого загинула за трагічних обставин, а сам він оголошений в міжгалактичний розшук, і тепер їм рухає жага помсти. Належить епічна битва, результат якої передбачити важко.

Читайте також:
Тихоокеанський рубіж 2 - фільм 2018 року - дата виходу, актори, відео огляд

Актори в фільмі 2018 року Garrison 7 the Fallen — у головних ролях

Garrison 7 the Fallen фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд Гаррісон 7 трейлер

Одну з ключових ролей в цьому бойовику зіграв Брайан Краузе, який запам’ятався глядачам за фільмами «Повернення в Блакитну лагуну», «Сновиди», «Наднова», «Касл», «Божевільні».

Партнером Краузе на знімальному майданчику стала актриса Марджін Холден («Швидка допомога», «Кривавий четвер», «Принц із Беверлі-Хіллз» та інші). Марджін зіграла роль Эмпресс Моргана.

У зйомках також взяв участь Стів Бастоні («Матриця: перезавантаження» і «Загублений світ» — в його фільмографії є і такі фільми).

Творці

Garrison 7 the Fallen фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд Гаррісон 7 трейлер

Режисером і сценаристом цього фантастичного бойовика став Скотт Брюер. Примітно, що він також зіграв невелику роль в цьому фільмі, у нього є акторський досвід – він був каскадером у першій частині «Матриці».

Продюсерами цього фільму, крім Скотта Брюэра, є Даніель Брюер і Івет Хендерсон.

Історія створення стрічки

Цей фантастичний бойовик бере свій початок з документальної малобюджетної короткометражки, в якій одну з ролей виконав сам режисер Скотт Брюер. Короткометражка вийшла вибуховий, в результаті було вирішено робити повний метр. Бюджет фільму не відомий, але глядачі сподіваються, що ставка буде зроблена на круту комп’ютерну графіку і спецефекти, адже без них фантастичні фільми виглядають понуро.

Цікаві факти

Garrison 7 the Fallen фільм 2018 року  дата виходу, актори, відео огляд Гаррісон 7 трейлер

Кіноманам буде цікаво дізнатися цікаві факти про фантастичному бойовику «Garrison 7: The Fallen»:

 • дослівний переклад слогана фільму звучить так: «Легендами не народжуються, їх створюють (виковують)».
 • кандидатами на роль командира елітного спецназу були Марк Дакаскос і Брайан Краузе, у результаті роль дісталася Краузе.
 • в основу фільму лягла короткометражка про Гарнізоні, знята Скоттом Брюэром на свої власні кошти. У короткометражці розкривається основна ідея: легенди створюються, а іноді і підробляються, і вкрай важливо дійти до істини, особливо коли справа стосується епічних битв.
 • у 30-секундному відео, присвяченому цій стрічці, є кадри людини в латах, відчайдушно стріляє, і питання, на який глядачі повинні самі знайти відповідь: бунтар чи раб, твій вибір.
Читайте також:
Стадіон в Калінінграді - ЧС з футболу 2018 - адресу на карті

Відео: фільм Garrison 7 the Fallen — трейлер 2018 року російською мовою


 

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021