Новинки АвтоВАЗа в 2019-2020 роках: які новинки представить Лада

За останні кілька років можна відзначити, що підприємство АвтоВАЗ активно збільшує свої обсяги продажів на вітчизняному ринку. Однією з головних причин є те, що з’являється все більше нових моделей автомобілів. Так, у найближчі кілька років компанія збирається пустити у виробництво представлені автомобілі.

Priora

У 2019 році буде проведено чергове оновлення даної моделі, так як в інтереси компанії входить продовження випуску цієї машини.

Оновлена версія отримала деякі зміни в зовнішньому вигляді. Додалися нові елементи декору і виштамповка. Фари трохи збільшилися в розмірі, однак зберегли свої галогенні лампи. Одним з найбільш помітних і важливих змін стали нові бічні дзеркала.

Салон зберіг свої оздоблювальні матеріали. Це пояснюється тим, що Priora Відноситься до класу бюджетних легкових автомобілів.

Двигуни залишаться ті ж самі, що і в попередніх моделях. Автомобіль збереже свій передній привід, а за передачі буде відповідати п’ятиступінчаста механічна КПП або робот. Купити дану модель можна буде у чотирьох цінових категоріях, а початкова ціна буде дорівнює 435 тис. рублів.

Новинки АвтоВАЗа в 2019 2020 роках: які новинки представить Лада

Granta

Компанія АвтоВАЗ вирішила переглянути концепт моделі Лада Гранта. Її оновлена версія 2019 року отримає кузов, виконаний в X-подібному стилі. Таке дизайнерське рішення зробить Ладу Гранту схожою з моделлю Лада Веста.

Виходячи з того, що випуск Лади Калини був припинений, варіацій виконання кузова стало більше. Тепер варіації кузова представлені:

 • хетчбеком;
 • універсалом;
 • ліфтбек;
 • седаном;

У салоні машини були замінені матеріали обробки. Тепер вони стали більш якісними, Унаслідок чого інтер’єр автомашини став комфортніше. Приладова панель, передні тунель і центральна консоль теж зазнали ряд змін в конструкції.

Нові версії машини отримають три варіанти двигуна, потужності яких будуть дорівнюють 87, 98 і 106 кінських сил.

Перемикання швидкостей буде здійснюватися п’ятиступінчастою механічною КПП або чотирьохдіапазонним “автоматом”. Завдяки цьому вдалося збільшити динаміку даної моделі. Всього буде представлено п’ять комплектацій автомобіля, незалежно від типу кузова, а початкова ціна буде не менше 426 тис. рублів.

Granta CNG

У 2019 році АвтоВАЗ планує запустити серійний випуск автомобіля Лада Гана CNG, оснащений газобалонним обладнанням.

У комплектацію автомобіля будуть входити два балони з газом, сумарний обсяг яких дорівнює 200 літрам. Визначеного обсягу метану буде достатньо, щоб пройти відстань в 1050 кілометрів, не вдаючись до дозаправці.

Варто зазначити, що перехід на використання бензину відбудеться тільки в тому випадку, якщо газові балони повністю спорожніють. Зовнішній і внутрішній вигляд Лади Гранти CNG буде повністю відповідати своєму бензинового варіанту.

Читайте також:
Volkswagen Tharu 2020: фото, концепт, ціна і характеристики новинки

Середня ціна машини з такою комплектацією складе 550 тис. рублів. Це дорожче простий Лади Гранти, однак, враховуючи вартість газу, такий варіант автомобіля швидко окупиться.

Новинки АвтоВАЗа в 2019 2020 роках: які новинки представить Лада

Lada 4?4 CNG

На даний момент, волзька компанія розглядає можливість запуску до 2020 року нової моделі автомобіля. Планується, що в світ вийде нова версія Лади 4?4 Urban, має 5 дверей і оснащена газобалонним обладнанням. Автомобіль отримає газовий балон об’ємом 90 літрів. Бак ж буде встановлений в багажнику автомобіля, з-за чого буде знижено його обсяг. Це стане певного роду недоліком даного автомобіля. Також, буде зменшений об’єм двигуна, внаслідок чого впадуть динамічні характеристики автотранспорту.

Як запевняють співробітники автоконцерну, попит на дану модель буде забезпечено зменшенням витрат на придбання палива і збільшений до 1000 кілометрів пробіг без потреби заправлятися. Середня ціна автомобіля буде дорівнює 575 тисяч рублів.

Vesta

Лада Веста 2019 року отримає оновлений дизайн кузова. На корпусі з’явиться ще більше рельєфних нерівностей, що додасть автомобілю більше естетики. Капот буде виконана в характерному X-подібному стилі, а капот отримає додатковий рельєф.

Інтер’єр автомобіля був змінений за рахунок заміни матеріалів обробки на більш якісні. Сенсорний монітор став більш зручним за рахунок його розширення. Об’єм двигуна змінений не був. Так само можна вибрати автомобіль з потужністю 106 або 122 л. с. Кожен двигун підтримує установку 5-ступінчастою автоматичною КПП. На вибір буде представлено сім комплектацій автомобіля, а стартова ціна буде дорівнювати 550 тисяч рублів.

Vesta Sport

Особливо серед новинок волзької компанії виділяється Лада ВестаСпорт. Її відмінною рисою є те, що вона виконана із застосуванням гоночних розробок. Однак, цей автомобіль відмінно адаптований до пересування в умовах міського середовища і заміських доріг.

Зовнішній вид Лади Вести теж зазнав деяких змін, а саме:

 • Змінено будову вентиляційних отворів у передній частині кузова;
 • Задній бампер виріс в розмірах;
 • Пороги кузова отримали додаткові накладки;
 • На кришку багажника був доданий спойлер;
 • Диски виконані з легкого сплаву.
Читайте також:
Новий GMC Yukon Denali 2021: ціна, фото, характеристики

Салон автомобіля виконаний в темних кольорах з додаванням червоних вставок і особливо не відрізняється від звичного виконання. Високі динамічні характеристики даної моделі надає двигун з потужністю 145 л. с. Лада ВестаСпорт буде випущена в маси в 2019 році, а орієнтовна вартість буде дорівнює 1 000 000 рублів.

Новинки АвтоВАЗа в 2019 2020 роках: які новинки представить Лада

Xray Cross

Новий кросовий хетчбек відрізняється від стандартної моделі Лади Xray Cross тим, що він придбав нові параметри і оновлений зовнішній вигляд.

Приналежність до класу кросоверів нової моделі забезпечують:

 • Нижній обвіс;
 • Збільшений дорожній просвіт.
 • Вставки в колісних арках.

Дизайн автомобіля виділяється передньою частиною, виконаною в характерному стилі, доданими фігурними вигинами на дверях і збільшеним заскленням. Інтер’єр цього концепту виділяється обробкою, виконаною в двох кольорах і добре продуманої компонуванні, що надає автомобілю універсальності.

Лада Xray Cross оснащена мотором, з потужністю 122 л. с і обсягом 1,77 літра. Перемикання швидкостей контролюється 5-ступінчастою механічною КПП. Стартова вартість автомобіля дорівнює 730 тисяч рублів.

Xray Sport

Також, на кінець 2019 року запланований випуск покращеної версії кросовера Lada Xray, з припискою Sport.

Характерною відмінністю від базової моделі є те, що передня частина автомобіля виконана в досить агресивному стилі. Також, до зовнішніх змін автомобіля відносяться додаткові декоративні елементи, виконані в червоному кольорі. Xray Sport має:

 • Зменшеним дорожнім просвітом;
 • Колесами, з діаметром 18 дюймів і стильним малюнком;
 • Дифузорами вихлопної системи, виконаними у формі трапеції.

Кермо автомашини виконаний у спортивній формі. Педалі ж отримали спеціальні накладки, а крісла посилену бічну підтримку.

Концепт оснащений мотором, з потужністю 148 к.с. і об’ємом 1.8 літра. Стартова ціна автомобіля буде озвучена до моменту запуску серії.

Новинки АвтоВАЗа в 2019 2020 роках: які новинки представить Лада

XCODE

Відмінною новинкою волзької компанії по праву можна вважати міні-кросовер XCODE. Ця модель менше за габаритами, ніж Lada Xray, а так само вона виділяється яскравим і виразним дизайном, який можна охарактеризувати, як могутній і стрімкий. Крім цього, у зовнішньому вигляді простежуються характерні риси автомобілів, вироблених на даний момент автоконцерном.

Інтер’єр автомашини за зовнішнім виглядом дуже схожий на інтер’єр вже відомої Лади Xray. АвтоВАЗ запевняє, що нова модель отримати досить багате, за вітчизняними мірками, оснащення.

Серед вже відомих модулів, якими наділений даний автомобіль, можна відзначити:

 • Фари, з оптикою з світлодіодів.
 • Автоматичне гальмування.
 • Система автопарковки.
 • Круїз-контроль.
Читайте також:
Toyota Corolla 2018 року характеристики фото

Машина буде оснащена мотором , потужність якого дорівнює 109 кінським силам. XCODE буде мати передній і повний привід. Більш детальну інформацію про даному автомобілі можна буде отримати по мірі його подальшої розробки.

Largus FL

Змінений концепт Лади Ларгус 2019 року випуску буде мати дизайн, схожий з дизайном версії Vesta і Xray. До основних змін екстер’єру автомобіля відноситься нова форма фар. Крила, бампер і радіаторні грати теж зазнали зовнішні зміни. В салон автомобіля нового додали мало. Був змінений матеріал оббивки на більш зносостійкий і додані додаткові вставки зі звукоізоляцією.

Як і раніше, можна вибрати автомобіль з п’ятьма або сімома дверима. Характеристики двигуна теж залишилися колишніми. Мінімум змін у даній моделі пояснюється тим, що автоконцерт вважає дану версію досить успішною і не вимагає додаткової модернізації.

Van

Ця версія малолітражного автомобіля є невеликим комерційним транспортом волзької компанії. Серійне виробництво цієї моделі заплановано на 2020 рік.

Загалом концепті автомобілів компанії, ця машина повинна стати гармонійним доповненням до Ларгусу. В основі конструкції закладена концепція автомобіля Renault Dokker, однак зовні автомобіль буде оформлений, вже класичному, X-образному дизайні концерну. Технічні характеристики автомобіля будуть практично аналогічними Renault Dokker. Головною відмінністю вітчизняної версії Рено стане більш доступна ціна, досягнута за рахунок застосування вітчизняних матеріалів.

Questa

Однією з найбільш значних новинок 2020 року є Лада Questa. Даний автомобіль будемо мати досить специфічний дизайн з характерними рисами X-коду.

Однак, ця модель поки існує тільки на папері і у неї велика ймовірність не вийти із стадії начерків, тим самим повторити сумну долю УАЗа Патріота, що розробляється В’ячеславом Александровим.

Якщо ж цей автомобіль піде в масове виробництво, то він стане першим суперкаром вітчизняного виробництва.

Висновок

Представлені компанією нові варіанти автомобілів 2019-2020 роки підтверджують намір концерну збільшити обсяги своїх продажів не тільки випуском нових моделей, але і за рахунок покращення вже полюбилися народу автомобілів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022